Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen a Dolce Vita-ban...

Szombathelyen a Dolce Vita-ban keszült 4D-s ultrahangról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Mennyi ideig tartott az UH? Rögtön megkaptátok a CD-t és a képeket? Milyen képek készültek? Hány hetesen voltatok?
2014. okt. 8. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
En nem voltam még ott, hanem egy bnom meselte h nagyon rendes az uh-os holgy (igaz most O is kismama, nem tudom meddig lesz ott). Egybol megkaptak a CD-t, szep a felvetel, azt hiszem kb. 10-15 perces. A bnom most volt 29 hetesen, szepen latszodik a baba a kepeken. Meg volt egyszer korabban is, de akkor még nagyon pici volt. Sztem ebben a korban a legjobb. Most en is babat varok, majd szeretnek menni en is babamozira, csak még nagyon az elejen vagyok. :-) Te hany hetes vagy kerdezo?
2014. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ. 24. hetet töltöm hétvégén, és mostanra kaptam időpontot. Ezért is érdeklődtem.

Többiek válaszát is várom!

2014. okt. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!