Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a (G1...

Kinek mi a véleménye a (G1 Intézet) 4D BABAVÍZIÓ-ról? 19 hetesen már jók lesznek a felvételek, nem?

Figyelt kérdés
Kedvesek ,aranyosak? bejöhet velem a párom? szép felvételeket készítenek? gondolom nem olyan mint egy sztk! 15 ezerért :-D

2015. márc. 12. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
18 hetesn voltam,a neme miatt. akkor még nagyon kis soványak, de hát úgyis a nem miatt mentem.persze azért nagyon jó volt látni :-) legszívesebben minden nap mentem volna. nagyon kedvesek,aranyosak én nem bántam meg,hogy oda mentem többször is. a 20perc idődet simán kitolják 40-50re is,segítenek,hogy ébredjen forduljon a baba. megéri az árát.a képek jó minőségűek,szépek. 28 hetesen is menj majd.
2015. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja és persze,hogy bejöhet
2015. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam náluk, és nagyon profik!

Az első alkalommal 15 hetesen voltunk, mert az én dokim nem csinál ultrahangot, és nagyon kíváncsi voltam a babára és a nemére is. Szép felvételek készültek, hiába volt picurka a baba, nagyon édes volt. Meg is mondták, hogy lány.

Másodjára 25 hetesen voltam, ekkor már igazán babás arca volt, és a képek, felvételek is jók lettek. A szonográfusok is kedvesek. Én ajánlom őket!


Nem kapták védőnőtől kismama füzetet? Vannak benne kuponok, és kuponnal csak 7500 Ft. Ha pedig többször mész, akkor is csak 7500 Ft (csak szólni kell, hogy visszaváró akciós vagy). :)

2015. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is lehagytam: párod bemehet. Nekem még anyukám is jött, és a nagyobbik lányom is. :)
2015. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a 24. héten voltam, de várni kellett volna még vagy 2-3 hetet, akkor biztos szebb lett volna a kis arca. aranyosak, kedvesek, a férjem és a barátnom is bejott velem.
2015. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wiky93 ***** válasza:

Én a baba neme miatt mentem a kuponnal :) huszonpár hetes voltam :) anyukámmal voltam bent, bárki bemehet, aki engem uh-zott hölgy nagyon rendes volt :) mindig mindent elmondott, nem úgy mint a sima uh-n, egy mukkot nem mondanak...

Szép felvételeket készítenek, egyet anyumnak kinyomtattak, én meg egyet választhattam, az rendes fotó volt :) a többi képet meg az oldalukra feltették, plusz kaptam dvdt :)

Elvileg jobb később menni, mert akkor már sokkal tisztábbak a képek ahogy nagyobb a baby :)

(Ja és picit sokára kaptam időpontot, de megérte :) )

2015. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! nem birok tovább várni így is csak áprilisra kapta időpontot és főleg a párom miatt akarunk menni mert nem engedik be az ultrahangra!:-( és én nem kaptam kupont! de ha valaki kuponnal megy az első alkalommal akkor is jár a vissza járó vendég kedvezmény a következő alkalommal! hátha tudok szerezni kupont addigra !! :-D
2015. márc. 12. 14:57
 8/10 Wiky93 ***** válasza:
Én mikor megtudtam, hogy terhes lettem mentem a védőnőhöz ő adott egy kis csomagot amibe volt a baba mama mappa, kis könyv szerűség a várandóssag/babáról meg egy kb 300.000 Ft értékű kupon. Abba volt 2 uh-s kupon :)
2015. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon megéri, még 15-ért is! Nagyon rendesek, kedvesek, tényleg mindent mondanak folyamatosan vizsgálat közben, megmutatnak mindent, elmagyarázzák stb. A légkör is olyan nyugis, minden nagyon szuper, és szakmailag is profik. Én kétszer voltam eddig, megyünk majd még egyszer. Először 16 hetesen mentünk, hogy megtudjuk a nemét, mondtam a vizsgálat elején, hogy azért jöttünk, tényleg mindent elkövetett a szonográfus, hogy meg tudja mondani, pár perc után mondta is, hogy kislányos inkább, de többször is megnézte, különböző szögekből, hogy tuti legyen, így végül biztosra tudta mondani. De akkor is mindent megmért, ellenőrzött.

Másodjára majdnem 20 hetesen voltunk a genetikai ultrahangon, 4D-vel egybekötve, azért oda mentünk vissza, mert megnyugtatott az alaposságuk. Akkor is nagyon kedvesek voltak, mindent megmutattak, elmagyaráztak, alaposan megnézték a kisasszonyt, nagyon jó élmény volt.

Még majd egyszer megyünk 26-27 hetesen, kipróbáljuk a prémium csomagot, mert nagyon profi az az új technika, megmutatták pár pillanatra a múltkor :) Csak azzal megvárjuk, hogy tényleg babás legyen már.

Apa persze bemehet, egy képet nyomtatnak, amit te választasz ki, a többit otthon letöltheted, az egész vizsgálatról megkapod a DVD-t. Szerintem nagyon megéri odamenni.

2015. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én online foglaltam hozzájuk időpontot múlt heten, március 31-re volt szabad időpont meg :) remelem fogadnak, mert aznap jár le a kuponunk :)


22.hetes ikrekes :)

2015. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!