Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a Hatvani...

Kinek mi a véleménye a Hatvani kórházról? 19 hetes kismama vagyok eddig oda jártam ultrahangra, nem fogadtam még orvost szóval külön orvosom sincs. Ha most átszeretnék menni gyöngyösre akkor fogadnom kell dokit? Van még időm rá?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Menekülj a környékéről is!

Párom 5 éve szült ott, pesti orvosa volt, de oda vitte be a mentő, elég annyi, hogy megtetvesedett a gyermekágyas osztályon.

2014. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ne írd ki mindennap, mert előbb-utóbb kitiltanak az oldalról, legalább a kérdés ne egyezzen szószerint!
2014. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért osztottam meg ma is mert nem a terhesgondozáshoz írtam tegnap, és nem tudtam, hogy ott is látni.
2014. jan. 19. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyöngyös, Hatvan, mindkettő egyforma. Putri!
2014. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!