Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Németországba költöznénk kb 1...

Mr Moty kérdése:

Németországba költöznénk kb 1 hónap múlva. Albérlet van, munka is lenne. Szerintetek vállalható ez 1,5 hónapos terhesen? Minden érdekelne a kinti terhesgondozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalható lenne. Őszintén szólva nem tudom kint hogy mennek a dolgok de Úgyis el fogsz menni sztem orvoshoz és Nála jobban nem hiszem hogy bárki is tudná. :P
2015. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Németorszàgban élek, 12 hetes terhes vagyok. Mire vagy pontosan kivàncsi?

Ha van vagy lesz biztositàsod,akkor nincs probléma, megúszhatsz mindent sajàt költség nélkül.

2015. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Házasok vagytok? Neked is van már munkád, vagy csak a párodnak?

Ha nincs, de házasok vagytk, akkor a férjeden keresztül te is biztosított lehetsz, és akkor nem kell 160-200 eurókat fizetned majd vizsgálatonként, a több ezer euróba kerülő szülésről nem is beszélve.

2015. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült bevállalnod kérdező?
2021. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!