Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált teszt vagy fizetős...

Kombinált teszt vagy fizetős genetikai ultrahang a 12. héten?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A kombinált tesztnek része a genetikai uh. Azért kombi: Vér és uh egyszerre.
2015. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kombinált teszt! uh igy is ugy is van
2015. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen csak nem mindegy, hogy a kórházi 12.heti uh kb 3-5 perc+vérvétel. vagy egy magán uh rendelőben 20-30 perc uh.
2015. ápr. 2. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
a magán is kb 5 perc.. a 4ds ami max fél óra
2015. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a fizetős 10-12.000 ft-os genetikai ultrahang 5 perc lenne.
2015. ápr. 2. 09:03
 6/8 A kérdező kommentje:

De maradok a kombinált tesztnél, és majd a 18.heti uh-t kiváltom egy fizetőssel.

Köszi

2015. ápr. 2. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 40 perc volt hivatalosan a magán 12. heti uh (a vérvétel kiértékelésével együtt), valójában pedig 1 órát voltam bent. Kellett is, mert a gyerek úgy elbújt, hogy alig lehetett meglesni a fontos adatokat. "Tornáztattak", forgolódtam, próbáltuk "kirobbantani" és csak így sikerült minden lényeges adatot leolvasni.


A 18. hetire a kórházba mentem, le is zavartak 2 perc alatt, én még öltöztem, már a következőt vizsgálta. Ott is elbújt, magasról tettek rá.

2015. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 percet töltöttem az UH szobában magánrendelésen. De akkor is úgy gondolom, hogy amit kell azt megnéz az sztk-s doki is. Most az a pár adat ha minden rendben nem tart sokáig sehol sem. Az enyém azért volt olyan sok, mert egyrészt NT nem látszott abból a fekvésből, az orvos mozgásra késztette így plusz idő volt. Kérdeztük, hogy tud-e tippelni a nemére, azt is nézegette egy ideig. Ráadásul annyira elkezdett mozogni, hogy alig tudott képet csinálni de kitartó az orvos, olyan nincs hogy valami nem megy. Szóval elhúzódott, nem az orrcsont, fejátmérő meg NT tartott annyi ideig..
2015. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!