Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes kombinált tesztnél...

A 12 hetes kombinált tesztnél a vérvétel a fizetős, az ultrahang ingyenes?

Figyelt kérdés
A dokim javasolta, hogy csináltassak kombinált tesztet a 12. héten. Utána néztem, és van egy hely, ahol 7500 forint a vérvétel, máshol 18000, de ott benne van az ultrahang is. Viszont engem visszahívtak ultrahangra a kórházba a 12 héten, ami ingyenes. Most akkor elég a vérvétel és a kórházi ultrahang, vagy érdemesebb elmenni a komplett vizsgálatra?
2013. márc. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a kombinált teszt mindenképp fizetős, én úgy tudom. a 12. heti genetikai uh-t elvégzik tb-re is, de az csak egy része a kombinált tesztnek. én a kombinált tesztet elvégeztettem magánúton és az annak apropóján készített uh egyben a 12. heti genetikai ultrahangomként is szolgált
2013. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemesebb a komplettet maszekban megcsináltatni. Én is azért mentem, mert sokan írták, hogy 2 perc alatt végeztek velük UH-n az sztk rendelésen. S volt akinél a futószalg miatt el is mértek vmit, s további vizsgálatok kellettek, ergo a szívbajt hozták a kismamára, miközben minden rendben volt. Maszekba jó 20 percen kersztül átvizsgálták minden porcikáját. Megnyugató volt.
2013. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor marad a maszek.
2013. márc. 22. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 12. hetes uh után mentem vérvételre. Uh-on megnézte a doki, az ingyenes volt, utána a vérvétel 9 000 Ft volt. Ez Székesfehérváron a Szent György Kórházban volt.
2013. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan úgy voltam mint a 4-es válaszoló. A 12. hetes Uh után (ami ingyenes volt) mentem a vérvételre. Ez fizetős volt, szintén 9 ezer Pécsen.
2013. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!