Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sürgősen keresek Vácon szülész...

Sürgősen keresek Vácon szülész-nőgyógyászt! Ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, én nem ismerek itt senkit, tarifa is érdekel. Magánrendelése is legyen, ez fontos. Köszönöm!

2015. ápr. 7. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Dr. Gécy Máriát szívből ajánlom! Magánrendelése Veresegyházon van, 8000/alkalom, a szülésért nem kért konkrét összeget, mi 50ezret adtunk. Nem bántuk meg, hogy megfogadtuk, a szülés elejétől a végéig bent volt velem és segített. Nem csak varrni jött be, mint sok orvos.
2015. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dr.not mar nem lehet vacon felfogadni ha itt szulsz.. probaltam.. Dr. Bényit tudom ajanlani... emberseges, rendes, kozvetlen, nem ker fix osszeget a szuleser es 8000/alkalom a maganrendeles... sztkban tartja a rendelest 1 heten 2x.. kedden 4-6ig, penteken 3-5 ig.
2015. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kondér dokit szívből ajánlom. Nagyon jó szakember, új gépe van, és este magánrendel, ami nekem fontos volt. Nagyon hálás vagyok neki, mert gyönyörű szülésem volt, annak ellenére, hogy 28 órát voltam a szülőszobán, és a lassú tempó ellenére is kivárta a tempónkat... elterjedt róla, h drágán dolgozik, de nekem minden fillért megért, hogy ilyen türelmes, figyelmes volt velünk. Szülés után minden nap bejött. És legalább nála tiszták a pénzügyek, minden fent van a honlapján, egy fillérrel sem "kell" többet adni. Szívesen válaszolok, ha van kérdésed, akár magánban is.
2015. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi 2. válaszoló, ezt nem tudtam. Én 1 éve szültem nála. 1-es voltam.
2015. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kondérnál szültem én is...drágább nála a terhesgondozás, viszont a szülésért nem kér pénzt. Kb ugyanannyira jöttem ki mintha bárki máshoz mentem volna. Nagyon rendes, bennt volt a szülésnél és utána is minden nap bejött hozzám. A rendelője igényes, jól megközelíthető, van Gödön és Vácon is.
2015. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kondér doktornak mennyi a rendelési díja? Nekem nem annyira szimpatikus hogy az sztk-ban van a magánrendelés, érkezési sorrendben, mármint Bényi doktornál. Ha már pénzt adok ki a rendelésért, szeretnék normál körülményeket. Az én dokim nyugdíjba ment, sürgősen kellene egy megbízható orvos, mert úgy néz ki babát várok.
2015. ápr. 7. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

itt a honlapja: [link]

terhesgondozási díj:30.000 Ft.

Gratulálok! :)

2015. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de ő nem csak sztkban rendel, van magánrendelése, a www.medikon.hu oldalon megtalálod, az ár nem tudom fennt van e, 5-ször kell menni terhesgondozásra, és 30.000 Ft/alkalom a díja, tehát a végén 150 000 Ft-ot fogsz kifizetni, viszont a szülésért nem kell fizetni. A 12. heti UH-t meg a 6 hetes kontrollt viszont ki kellett fizetni, az még pluszban 2*10 000 Ft.

nekem amúgy jobb volt így, hogy előre fizethettem, részletekben mint hogy szülésnél oda pakoljak egy borítékba 100 e Ft-ot..

2015. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még mindig keresem a megfelelő nőgyógyászt, azért Kondér dr. tarifái nekem túlzottak sajnos. És nem tudom, de nekem nem szimpatikus, hogy előre kifizetek kb. 200.000 Ft-ot és mi van ha nem is leszek megelégedve a szülésnél? Vagy esetleg nem ér be, vagy más közbejön? Akkor előre fizettem egy vagyont és lehet hogy még másik orvosnak is "tejelnem" kell. Az én orvosom 6.000 Ft-ot kért rendelésenként, sőt ha többször kellett mennem, volt hogy semmit nem fogadott el, szülés után 50.000 Ft-ot adtunk, nagyon megköszönte, BP-en szültem.
2015. ápr. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!