Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvosváltásnál hogyan közöljem...

Orvosváltásnál hogyan közöljem hogy többet nem jövök?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam a dokimban és màr vàlasztottam is új orvost de fogalmam sincs mit mondjak? Vagy nem is fog keresni? A legnagyobb gondom a hanyagsàga volt, pedig nem egy olcsó doki.

#orvoscsere #doki #orvosvàltàs
2015. ápr. 9. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog keresni. Én is sokat agyaltam ezen, végül úgy döntöttem, hogy nem szólok neki. Otthagytam és kész. Nekem az volt a problémám, hogy nem figyelt rám eléggé. Nos, én sem figyelek rá eléggé. Nem éreztem kötelességemnek, hogy ezen lelkizzek. Olcsónak ő sem volt olcsó.
2015. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem kell közölni. Nem fog keresni.

Keresel újat és bejelentkezel oda, ők intézik a papírok átkérését.

2015. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor én sem csinâlok ebből lelkiismerrti kérdést.
2015. ápr. 9. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam neki. Nem jelentkeztem be nála a következő vizsgálatra az internetes felületen és csókolom...Kerestem mást, mert soha nem ért rá, ha baj volt, telefonon közölte, hogy menjek be az ügyeletre, majd ott ellátnak, mert nem tud most velem foglalkozni.
2015. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!