Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem vele, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy én többet is szeretnék tőle, mint barátság, de ugyanakkor nem szeretném elveszíteni se azért, mert "bepróbálkoztam" nála?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet hosszú lesz...

Van egy lány csoporttársam a fősulin, aki nagyon megtetszett. :) Levelezősök vagyunk, eleve keveset vagyunk benn a fősulin is, főleg most vizsgaidőszak lévén. Egyik óra után elkezdtünk beszélgetni, segített azon az órán lévő zh-n is. Utána találkoztam vele még pár zh alkalmával, szintén jót beszélgettünk, cseréltünk egymással e-mail címet a tanulást megkönnyítő segédeszközök egymásnak átküldése céljából. :D

Minden nagyon jól alakul eddig, ha meglát a folyosón, köszönünk egymásnak, majd beszélgetünk, többnyire fősulis dolgokról.

Nekem viszont egyre jobban tetszik ez a lány és szívesen lennék több is az életében, mint egy csoporttársa, akivel jóban van...

Egyelőre nem tudom van-e valakije (bár meglepődnék ha nem lenne) és természetesen nem is kérdeztem rá, de ugyanakkor jó lenne tudni, hogy érdemes-e nála próbálkozni.

Neve alapján nem tudom lecsekkolni közösségi portálon, mert elég "tucat" vezetékneve van, valamint az ott közölt adatok sem mindig valósághűek...

Nem akarom a kifogást keresni, illetve amiket most fel fogok sorolni, nekem nem téma, bár lehet őt zavarná és ezek valamelyike miatt utasítana el:

- idősebb vagyok nála, kb 4-5 évvel;

- ő abban a városban él ahol a fősuli van, nekem 50 km;

- dolgozik ő is, ahogy én is

- lehet van pasija, vagy ha nincs, "be van sérülve" (sok ilyennel futok össze mostanság);

- lehet, hogy be se jövök neki, mint pasi...

Most pedig hogy jön a jó idő, egyre nehezebb ám barátként kezelni, mert eddig ha jött is, melegítőben jött, viszont most nemrég olyan ruciban, hogy szemem kikerekedett. :D $ Nem tudtam, hogy ilyen jól néz ki egyébként.


2011. máj. 22. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, fiú vagyok, de remélem mindenki rájött az írásomból. :D
2011. máj. 22. 10:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat problémázol. Miért égnél be, ha megkérdezed tőle, hogy van e valakije, meg, hogy járna e veled. Legyél már férfi! A főiskolás vizsgáknak sem mész neki, mert hátha nem sikerül? Bátran! Rajta! Ne tökölj!
2011. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajrá, én szurkolok neked! Menj oda és légy férfi!
2011. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


Nem az, csak wááá, most olyan jó a kapcsolat köztünk, ami tudom, hogy nem lenne már ilyen ha elutasítana...

És vizsgaidőszak lévén nem tudom van-e még hátra vizsgája, eddig csak véletlen találkoztunk mindig... :(

2011. máj. 22. 10:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Leírni meg nem akarom neki e-mail-ben, mert ezzel kapcsolatban (sincs) jó tapasztalatom...
2011. máj. 22. 10:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasnék még (normális) kommenteket a problémámmal kapcsolatban! :)
2011. máj. 23. 07:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy, kérdező? És a lány?


Ne hülyéskedj már, a 4-5 év az (szerintem) pont jó korkülönbség, mért zavarná ez a lányt?


Amúgy nehéz kérdést feszegetsz, én is hasonló helyzetben vagyok (én vagyok a lány, és nekem is tetszik az egyik évfolyamtársam). Nem javaslom, hogy írásban tedd fel a Nagy Kérdést. Mindenképpen alkalmat kéne keresnetek arra, hogy találkozzatok. Pl. ha lesz valami közös vizsga, utána beülhetnétek valahová, mit gondolsz erről?


Akkor kéne valahogy úgy terelni a témát, hogy megtudd, van-e barátja. Vagy _nagyon finoman_ közeledhetsz, pl. "véletlen" hozzáérések, ilyesmik. Ennél többet ne tegyél egyelőre. Szerintem már abból is lehet csekkolni, van-e esélyed. Nyilván jelzésértékű, ha elhúzódik. Ha meg nem húzódik el, akkor lehet jönni olyanokkal, hogy pl. megkérdezed: van-e kedve találkozni veled a fősulin kívül is. Ez nem nyomulás, de egyértelmű felhívás arra, hogy szívesen megismernéd közelebbről is.


Ha erre nemet mond (kifogással, hogy pl. nem ér rá), az is jelent valamit. Ha azt mondja, nem ér rá, de mond konkrét időpontot, amikor ráérne, az viszont jó. Ha meg azt mondja, van barátja... hát akkor sajnos így jártál. De azért remélem, nem így van. Én drukkolok nektek! :)


És kérlek, tedd meg az első lépést (azért mondom ezt, mert aki nekem tetszik pasi, hát ő elég kis bátortalan) -- szóval te ne legyél ilyen!


:) 26/N

2011. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Privát üzenet ment.
2011. máj. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!