Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4d-s ultrahang Kimutatja ha...

4d-s ultrahang Kimutatja ha vmi gyomor vagy bélproblémám van?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék úszni egy gyomor és vastagbeltükrözes tortúrat!
2015. ápr. 13. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a gyulladást nem mutatja ki, csak a térbeli elváltozásokat. A tükrözéssel több mindent lehet látni és azt a gasztrós végzi.

[link]

2015. ápr. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 horex ***** válasza:

Nem mutat ki gyulladást és fekélyt. A 4D az magzatvizsgálatra jó, hogy a szülők mozizhassanak


A bél tükrözésnél az előkészités a rossz, adott esetben 12 óra hashajtás, a gyomortükör meg csak éhgyomorra.

A béltükör lefolyása semmi , nem veszélyes, csak ugye a szégyenérzet. A gyomor esetén azt az 5-8 percet ki lehet bírni. Na nem mintha röhögtem volna, de még mutogattam is hogy hadd lássam a monitort én is :)

Ha panaszod van, ne kerüld ki ezeket, mert ezekkel diagnosztizálható valóban az emésztő rendszer.

Ki fogod bírni és megveregetheted utána a vállad :)

2015. ápr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis esélyed van, hogy valamit lássanak, amiről aztán nem biztos hogy meg tudják mondani, hogy mi. Az UH-on sok mindent lehet látni, ha épp ott van a doki orra előtt. Azonban ha valami takarja, nem úgy fordulsz, megbújik egy bélredőben, stb. akkor olyan mintha meg se néztek volna. Ha biztosat szeretnél tudni akkor a tükrözés a biztos módszer.
2015. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!