Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Te mikor mennél fizetős...

Te mikor mennél fizetős genetikai 4D ultrahangra az alábbi dolog figyelembevételével?

Figyelt kérdés

20+5-re kaptam időpontot az állami 18.heti uh-ra.

Nem gondolnám,hogy ez baj lenne, de eredetileg úgy terveztem,hogy kb a 18.hétre fognak adni időpontot,max 19.-re,és akkor 20-21.hét között elmentem volna a G1-be fizetősre, ahol tüzetesen "átnézik" a babát.

De így nem tudom mikorra kérjünk időpontot. Szeretném majd megnézetni az ujjait,a száját, szívét,belső szerveit.


2015. ápr. 30. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell 20 hetes korig megcsináltatni a genetikait? Szerintem ha 18-19 hetes korod körül el tudsz menni 4D-re akkor az jobb mint majdnem 21 hetes korig várni vele. Most ha ígyis Úgyis tervben volt a 4D akkor így is meg lehet oldani.
2015. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta az asszisztens aki adta az időpontot, hogy ne izguljak, tudják,hogy mi a protokoll és aszerint adják az időpontot...


A fizetősre azért mennénk, mert a fent említett testrészeket is átnézetném alaposan, de nem tudom, hogy 18 v 19.héten ezeket már lehet e.. Pl ujjacska számolás.

2015. ápr. 30. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes vagyok és tegnap voltam UH-n és már most megszámolták az ujjait :)
2015. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor a 18.hét végére kérek időpontot.
2015. máj. 1. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi a genetikai uhot 19-21hét között kell megcsinálni.én most voltam 19hetesen és az ujjacskài làtszódtak,pont szopizta az egyik ujjàt *.* :))
2015. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 19. hét körül voltam államiban, egy remek szakember vizsgált, mindent megnézett, mindenre válaszolt amire kíváncsi voltam. Mindent rendben talált, így fizetősre 27 hetesen mentem, már egészen babás formája volt, grimaszolt, egy élmény volt.
2015. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első gyermekemmel én is a 19.hét elején voltam, de akkor nem néztek részletesen ilyeneket. Fizetősön voltunk a 24 és 33.héten,de akkor nem számolgattunk ujjacskákat, akkor még ezekre nem is gondoltam.
2015. máj. 1. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a G1-be akarsz menni 4D-re, ott szólhatsz a vizsgálat elején, hogy szeretnéd a 18 hetes genetikai szűrést is, megcsinálják a 4D részeként, nem kell érte pluszban fizetni. Onnan tudom, hogy én is így csináltattam ott, még a szonográfusuk adta a tippet 16 hetesen, mikor a neme miatt mentünk :) Így egy 4D-vel egybekötött genetikai UH-d lesz, szóval ha a a 18-19. hétre kérsz időpontot, meg tudod egyben oldani a kettőt.
2015. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez a terv,hogy ott megcsináltatom. Köszi
2015. máj. 3. 08:47
 10/11 anonim ***** válasza:

5.: Részlet a 26/2014. (IV. 8.) EMMI rendelet a várandósgondozásról-ból:

2. A várandósság második harmadában végzendő vizsgálatok: ultrahang szűrővizsgálat 18-20. hét

21. héten egyetlen genetikai tanácsadóban sem fogadnak, ha baj van.


Kérdező: Sajnos ha baj nem is lenne, ha 20+5-ön mennél, mégis maradj a saját elgodolásod mellett. Jó babamozizást és egészséges pindurt :D

2015. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!