Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közel leszek a harminchoz,...

Közel leszek a harminchoz, mire leérettségizek. (gyerek+ meló mellett). Ha megvan a megfelelő pontom, nem késő jelentkezni fősulira? Igazából valami eü-s dolog érdekelne. Ez most hogy működik? Fizetős van csak ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Emelt érettségiért külön kell fizetni? Sajnos későn jöttem rá, mit akarok :(
2013. máj. 25. 18:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A középszintű érettségi 15 ezer, az emelt 25 ezer. Egyetemre ennyi idősen is lehet menni államilag támogatottra, ha megvannak még a féléveid. /Gondolom igen, ha most fogsz érettségizni./ Eü-s szakon belül melyik érdekelne? Úgy jobban tudnék segíteni.
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Mindenért fizetned kell. Kivéve a fősulit, ha államilag támogatottra jelentkezel. Eü. szakot nem ajánlok a te korodban. A mentőtisztek, ápolók, szülésznők minimálbéren tengődnek sajnos.
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Egészségügyön belül is vannak szakok, ahol viszonylag jól lehet keresni.
2013. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szeptemberben kezdem az esti érettségit, 3vagy 4 éves lesz. Biológiát imádom! Nem tudom, mi lenne jó az ápolónak erre elég rossz híre van. Igazán az orvosi érdekelt volna. De arról le kellett tennem. Most ami nagyon bejönne, az a szülésznő.. Nem tudom, merre induljak, mit csináljak. Van egy 2 éves kislányom is, így eléggé behatároltak a lehetőségeim...
2013. máj. 25. 19:13
 5/25 anonim ***** válasza:
Szülésznő csak nappalin van. Szombathelyen és Bp-n biztosan van, többit nem tudom. Mi lenne neked közel? Gond lenne, ha csak nappalin lenne?
2013. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csek estin, vagy levelezőn tudnék tanulni, mivel nincs kire bíznom a lányomat :(
2013. máj. 25. 19:29
 7/25 A kérdező kommentje:
ja, Budapest tőlünk 180 km, így veszprém, vagy Vas megye, esetleg GYőr környéke lenne jó...
2013. máj. 25. 19:30
 8/25 anonim ***** válasza:
Akkor a szülésznő már kizárva. :( Esetleg Zalaegerszegen az egészségügyi szervező? Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus (Kaposvár)?
2013. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Oda milyen tantárgyak kellenének?
2013. máj. 25. 19:53
 10/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!