Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik az a négy kötelező...

Melyik az a négy kötelező vizsgálat ami szükséges ahoz, hogy megkapjam az egyszeri anyasági segélyt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdeztem a védőnőtől, mert soha nem pecsétel a kiskönyvembe. Azt mondta, hogy majd ha megszületik a gyerek (meg miután megjött a kártyája), akkor jön személyesen és ad egy igazolást, hogy a megfelelő számú alkalommal megjelentem nála.
2015. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a 4 ultrahang. De miért? Nem akarsz eljàrni gondozásra?
2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minek? Időpocsékolàs
2015. máj. 6. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ráérsz? Nem gondolod hogy fontos miattad és a baba miatt? Sehová sem jársz? Bátor vagy...
2015. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ja hàt ha neked időpocsékolás..de gondolom hogy fel vedd a pénzt arra lesz időd...
2015. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal alig vártam a vizsgálatokat, hogy lássam a kis drágámat és megtudjam, hogy jól van. De én nem is a pénz miatt szültem. Viszont találkoztam olyannal a váróban, aki közölte, hogy legközelebb már csak szülni jön. Volt már neki pár gyereke, azok is megszülettek, nem parázta túl :-D
2015. máj. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

OFF

Túl van ez az egész misztifikálva. Tökéletesen bele nevelték az emberekbe, hogy terhesnek lenni és szülni csak orvosok között lehet, az általuk kitalált szabályokkal (jól megélnek belőle a szülészek). Vannak vizsgálatok amik az anyuka és a magzat egészségének érdekét szolgálják és vannak amik csak arra jók, hogy pénzt kérjenek, meg mustrálják a nők lába közét. Bizonyos vizsgálatok ugyanakkor meg nem támogatottak, pedig hasznosak lennének. Ha így haladunk, egyszer még eljön az idő, hogy akkor is ott fognak állni az orvosok a pár mellett, amikor azok összehozzák a gyereket.

/OFF

2015. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!