Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek ez megfelel egy...

Szerintetek ez megfelel egy 13 hetes hasnak?

Figyelt kérdés

Lehet hulye kerdesnek hangzik de penteken kell csak menjek ekora es mar egy honapja nem voltam nagyon izgylok minden rendben legyen :) koszonom

[link]



2015. máj. 12. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Nagyon aranyos poci! :)
2015. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg dologtól függ, ez lehet 9hetes és akár 20hetes pocak is, attól is függ,hogy első vagy többedik baba, és a has mérete és a baba egészsége miatt semmi összefüggés nincs! Ne aggódj ennyire!
2015. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hányadik baba és hogy mennyire erős a hasfalad, nálam első és a 20. héten volt ilyen kis aranyos pocim!! Aggodalomra okod nincs, teljesen okés a baba odabennt köszöni szuperül van!! 😉
2015. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek később kezd látszódni, van, akinek korábban. Teljesen jó poci, nagyon takaros. :) Igaz rajtam van egy kis felesleg, de a 14. héten már nekem is egyértelműen terhes pocakom volt. Meg is lepődtem, mert addig mindenki azzal jött, hogy ó, csak a puffadás miatt látom magam nagyobbnak, közben igenis növögetett.
2015. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) Elso baba :) talan azert teszek fel huje kerdeseket :)) de nagyon szepen koszonom a ram szant idot :D puszii
2015. máj. 13. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jo. Ismerek olyat akinek a 16 heten mar akkora volt hogy ugy nezett ki mint aki szulni :)

Alkata valogatja :)

Nekem pl nagyjabol a 20 het fele kezdett el latszodni a fiammal :)

2015. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!