Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem sport...

Ajánlanátok nekem sport babakocsit? Létezik egyáltalán ami megfelel a szempontjaimnak?

Figyelt kérdés

Két éves a kislányom, le szeretném cserélni a babakocsinkat. Ami fontos lenne: átfordítható tolókar, vagy megfordítható ülés; nagy/erős bevásárlókosár; masszív, stabil kocsi; dönthető ülés; nem lenne baj, ha kétkaros lenne, de csak akkor, ha egy kézzel is lehet irányítani (ha ez lehetséges egyáltalán).

Van valami tippetek?

Köszi


2015. ápr. 15. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és használtan venném, úgy max 30-at szánnék rá.
2015. ápr. 15. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiket leirtal annak a 30 nagyon kevés lesz még használtan is.Nézd meg a bebetto nico-t az 50ezer újonnan.
2015. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvi1977 válasza:
szintén ilyesmit keresek, eddig a bebetto nico-t és a kummer sun-t találtam, de nem próbáltam még egyiket sem
2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! Ez a Bebetto nico tök jól néz ki, majdnem ilyen egyébként a mostani kocsink is, az egy Hauck manhattan, csak annak nem lehet pakolni a kosarába, annyira szűk a nyílása. Ez az egyik legnagyobb bajom vele. Meg nem túl stabil..

Valami könnyű, kicsi, de mégis masszív kocsi kéne, ami sokat bír..

2015. ápr. 15. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,Szivi:a bebetto Nico az nagyon jó!Szerintem jobb mint az a másik.

Kérdező,ha nincs 50e.,akkor nézd meg a caretero spacer-t vagy a milly mally venust,2 évesnek lehet az is elég lesz.

2015. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első gyerekemmel amikor sport babakocsival jártunk bevásárolni, vittem a hátizsákot és abba pakoltam :/. A második kettővel már nem apróztuk el, ilyesmink volt [link]

Ebben ülni is sokkal jobban tudtak (sokszor nem a támlának dőlve, hanem a karfánál), és hatalmas, egy két évesnek is jó. Tudom persze hogy nem kicsi egyáltalán :), autóba sem praktikus szállítani.

2015. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!