Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5 hetes kismama vagyok. 4 eve...

5 hetes kismama vagyok. 4 eve voltam utoljara terhes. Igy elegge megfakultak az emlekeim milyen vizsgalatok vannak. Ugy hallottam egesz nagy valtozasok vannak. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Vizsgalatok?
2015. máj. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmi változásrol azon kívül hogy az AFP-t eltörölték.
2015. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 év után most szültem újra áprilisban, és nem tapasztaltam nagy változást. Az AFP-t valóban eltörölték. Ennyi.
2015. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én most vagyok 10 hetes.Újdonság még,hogy nem a nőgyógyász adja a beutalókat,hanem a háziorvoshoz kell érte menni. valamint a kiskönyvben is van egy beutaló rész amit elvileg el kellene fogadniuk,de mivel újdonság még nem nagyon teszik(sajnos)Ja és oda is kell pecsételniük,hogy megjelentél a vizsgálaton.
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!