Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a Budapes...

Kinek mi a véleménye a Budapesten lévő 4D-genesis-ről illetve a mester utcai 4D ultrahang rendelőről? Ki melyiket ajánlja?

Figyelt kérdés
Légy szíves csak olyan írjon,akinek van konkrét tapasztalata valamelyikről.Köszönöm:)

2015. máj. 23. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Mester utcait ajánlom. Aranyosak, jó képeket csinálnak, és alaposan vizsgálják a babát.

De amit 1000 %-osan ajánlok: G1 Intézet. Itt nagyon nagy profizmus, szakértelem, és szuper kedvesek is.

Ide viszont akkor se menj, ha kényszerítenek: medical4dcenter! Velem sík bunkók voltak.

2015. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a 4 d genesisben voltunk, minden renben volt, korrekt vizsgálatot kaptunk.
2015. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek.:) Először a mester utcaiba akartunk menni,de csupa rossz véleményt olvastunk róluk több helyen,viszont a 4d genesist többen dicsérték.
2015. máj. 24. 11:37
 4/14 anonim ***** válasza:
En is a mester utcaiba jelentkeztem be eloszor, de az egyik ismerosom nemreg volt, es lebeszelt rola, allitolag nagyon rosszak. Igy le is mondtam az idopontot es inkabb a 4d genesisbe mentunk. Hat nem bantam meg!!! Igaz mi kipon akcioval, igy 7500ft volt a vizsgalat, benne egy cd 40-50 keppel, lelet, dvd, kepet meg kaptunk ajandekba. 50 percig tartott az ultrahang, a szonografus egy tunder volt, turelemes, kedves. Osszessegeben a legeslegjobb dontes volt, hogy oket valasztottuk. Szerintem te se fogod megbanni! ;)
2015. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedden mentünk volna oda 18.40re de annyi rosszat írtak róluk mindenhol ,hogy kértem idpontot a 4D genesisbe és szombat 17órára kaptunk is.:) Kupon akció hol van vagy,hogy lehet igénybe venni?buta vagyok ehhez sajnos:(
2015. máj. 24. 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kupon maga, de en mikor bejelentkeztem, akkor mondtam h kupon akcioval szeretnek menni. Azt mondtak nem kell leutni, megvasarolni a kupont eleg ha jelzem. Igy is volt, mert fizetesnel az akcios arat szamoltak fel. Szerintem hivd fel oket, es jelezd h ezzel az akcioval mennel :) remelem nem kestem el a valaszommal :)

2015. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi utólso most láttam,hogy irtal.holnap mennénk 17re de próbalom oket meg hivni addig:)
2015. máj. 29. 15:58
 8/14 A kérdező kommentje:
El intéztem:) még egyszer nagyon köszi:)
2015. máj. 29. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Szuper! Jo mozizast kivanok ;)
2015. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Remélem megmondjak a nemét igaz korán megyünk 15het de izgatottak vagyunk nem birunk varni:)
2015. máj. 30. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!