Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki mostanámban a...

Volt valaki mostanámban a mester utcai 4d ultrahang centerben? Milyen tapasztalataitok vannak? Rendesek, alaposak? Érdemes oda menni 4d-re?

Figyelt kérdés
24 hkm
2014. jún. 13. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A fizetősre gondolsz ,igaz?

Én a lànyommal ott voltam...van egy kényelme kanapé..azon nézheti az apuka a vizsgàlatot a vele szemközti tv-n. Te is ott làthatod majd. Nekem nagyon szimpi volt mindenki ès minden. Kaptam felvételt a vizsgàlatról...halk zene szólt alatta. Ja, és 90% ra megmondta,hogy kislàny:))

Most a kistesót vàrom de a honvéd kórhàzhoz tartozom a doki miatt(a lànyom is ott született...későn talàltam ezt a dokit és örülök,hogy nem az Istvànba szültem) szóval a honvèdba ingyenes..persze ott nincs felvétel sem.

2014. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jujj...elnéztem a dolgot..a 12 hetesre gondoltam...de te nem arra mész:)))) mondjuk ugyan ott csinàljàk a 4dset is..szóval a menet ugyan az:))) bocsi
2014. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!