Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vácon dr. Bényi Béla ksmamái!?...

Vácon dr. Bényi Béla ksmamái!? :-)

Figyelt kérdés
Az után kutakodom, hogy hozzávetőlegesen mennyit szokott a dr. Úr kapni egy szülésért? Mennyi a reális ár?
2015. jún. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

10x-ese a magánrendelési árnak.

Most nem tudom mennyi a magánredelési díja. 5 éve 70ezret kért. Ami nem szimpi, hogy szó szerint kérte...

2015. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba járok hozzá így nem vagyok biztos benne, de úgy tudom nem mond fix összeget, "hanem hogy annyit adj, hogy mindketten jól járjunk". De ez lehet régebbi info.
2015. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen ezeket tudom nekem ő az orvosom 9 ezer egy alkalom. Rákérdeztem, hogy mennyi lesz a szülés és azt mondta, hogy hozzávetőlegesen a kismamák tudják szóval nincs konkrét ára de még csak utalást sem tett rá, hogy kb mennyit szokott kapni átlagosan. Ezért kérdeztem, hogy hátha van itt olyan kismama vagy már anyuka akik szültek nála és tudnak mondani konkrétumot.
2015. jún. 12. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Múltkor itt az egyik lány 50.000-et adott neki.
2015. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm 4 éve szült nála, és akkor abban maradtak, hogy 70.000 Ft-ért vállalja. Mondjuk barátnőm szerintem kikényszerítette a doktorból a választ. :-)
2015. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-) mi is 50 körül gondolkodunk! :-)
2015. jún. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!