Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vácon Dr. Bényi Béla magánrend...

Vácon Dr. Bényi Béla magánrendeléséről valaki valami konkrétumot tudna írni? Mennyit kell fizetni alkalmanként, mennyi nála egy szülés és persze, hogy milyen a pácienseivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem ő volt az orvosom, így a kérdésedre nem tudok válaszolni, viszont elég sokat voltam kórházban a szülésemnél, és sokat láttam őt, viziteken, és ott kedves volt, normális stílusban beszélt. Nekem egyedül ő volt szimpatikus a saját orvosom mellett.
2015. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bár tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy ha fizetsz neki akkor úgy is kedves veled de hallottam már több olyat, hogy magán volt és egy fokkal sem volt jobb mint egy Sztk-s rendelésen..
2015. ápr. 1. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

igazából így is úgy is kedvesek, mert ugye azt hiszik, hogy utólag kapnak majd érte valamit...míg a magánorvosoknál sokszor előre le van fixálva, így nincs okuk kedvesnek lenni.

Én a Kondérhoz jártam, ő nagyon rendes szerintem amúgy, de elég drága.


A Bényiben nagyon szimpatikus volt, hogy amikor én várakoztam a szülészeten nstre, volt egy roma kismama (16 éves lehetett) akkor jött be hogy vajjúdik, meg vele a kb. 30 fős család....a kismamával már csak korából adódóan is lekezelően bántak (mondjuk elég primitív is volt a család, hozzáteszem, meg bazira nem értek egyet vele én sem, hogy még érettségije sincs, de gyereke már vagy 5), szóval eléggé lekezelőek voltak velük, a kiscsaj anyja meg kérdezte a dokikat akik arra flangáltak hogy mi van, fog e szülni, mi lesz, erre mindegyik orvos aki járt mondta neki hogy "menjen arréb, vagy haza majd lesz baba ha lesz de kb ilyen stílusban"

erre pont jött a Bényi, és akkor megfogta a nagymama jelölt vállát, kedvesen, kérdezte hogy mit szeretne tudni, mondta kedvesen hogy foglaljon helyet és várjon türelmesen.

Nekem ez nagyon emberi volt, még ha a hideg ki is ráz az ilyen családoktól, nagyon szimpatikus volt hogy objektív tudott maradni.

2015. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 szulesem volt nala. A legjobb doki, akit el tudok kepzelni. Csak ajanlani tudom. Emberseges, lelkiismeretes, odafigyel. Legutobb 7000ft/alkalom volt a maganrendelese. Szulesert tolem 50-et kapott.
2015. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy most 8000 Ft a magánrendelésén az ár, én az sztk rendelésére járok hozzá, velem mindig rendes:)


Utolsó, szerinted így is vállal szülést hogy nem magánba járok hozzá hanem sztk-ba, de a szülésre felkérem? És akkor nem kér konkrét összeget a szülésért, csak amennyit gondolunk, vagy hogy működik ez, vagy csak a maánrendeléséről vállal szülést??

2015. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Engem is érdekelne az, hogy oké hogy 7-8 ezer egy alkalom de úgy hallottam, hogy konkrétan kijelenti, hogy mennyit kér egy szülésért ez így van?Tudnál nekem részletesebbet írni róla? Köszönöm! Amúgy nem fogadtam még meg sem őt sem senkit és nagyon rendes velem!!!!!
2015. ápr. 12. 13:03
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok, friss infó? :) Mennyi a szülés a doktorúrnál?
2015. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Infó ugyan az! Nem mond árat a szülésre. :)
2015. júl. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!