Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Radnai Katalin szülész...

Dr. Radnai Katalin szülész orvosnőt ismeritek?

Figyelt kérdés
Szent István kórházban dolgozik. Magánrendeléséről szeretnék információkat- mennyibe kerül egy alkalom, milyenek a körülmények... Köszönöm :-)

2015. júl. 14. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen!

Én kétszer is jártam nála tavasszal.

Magánrendelése a Westenddel szemben van,a Váci úton.

Egy bérházban lévő lakás van megcsinálva a rendelőnek,több orvos is dolgozik ott.

A rendelő elég szűkös(engem kicsit zavart,hogy pl.a doktornő előtt kellett levennem a bugyit),nincs igazán szeparált rész.

A doktornő kedves,segítőkész,uh-n sokáig nem találta a petefészkemet(nem tudom,hogy ez azért volt mert a gép régebbi,vagy ő nem olyan ügyes,esetleg olyan volt a szervezetem),mindenesetre vagy 15 percig ultrahangozott,ami nem annyira kellemes.

Mobilszámát az első alkalommal megadta,szerintem meg lehet vele beszélni bármit.

12 e ft-ot fizettem rákszűréssel,számlát kaptam.

Amiért nem őt választottam végül az az István kórház(voltam egy barátnőmet látogatni,és nem volt túl szimpi),ezenkívül az asszisztense/szülésznője(Enikő),akivel szüléseket vezet kifejezetten nem volt szimpatikus.

Ha tudok még segíteni,írj:)

2015. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj hozzá!barátnőm orvosa volt..nem akarom reszletezni,de hidd el jobb lesz,ha más orvost keresel.
2015. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!