Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon szégyellős vagyok? Hogyan fogom végigcsinálni a terhesgondozást? Eddig női nőgyógyászom volt, de most nyugdíjba ment.

Figyelt kérdés

El se tudom képzelni, hogy férfi nőgyógyász vizsgáljon, pláne a szülést. Tényleg nagyon szégyellős vagyok. Itt a kórházban egy doktornő volt, nyugdíjba ment.

Be vagyok jelentkezve az egyik orvoshoz, de rettenetesen izgulok. Amúgy is izgulnék, de így meg pláne.

6 hetes vagyok

Ti mit csinálnátok a helyemben?


2015. júl. 23. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is nöhöz jártam el se tudtam képzelni hogy férfihez. Aztán harmadik alkalommal ugyanaz a doktornö bután beszólt utána 9 évig nem mentem senkihez. Azóta férfihez járok (mindig ugyanahhoz), elöször nagyon béna voltam rá se mertem nézni. Ö mütött; legalább 8-szor voltam nála egy év alatt; és tényleg ég és föld a különbség. A férfi nögyógyászok javára.
2015. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekli,hogy mit lát odalent hidd el. A tiéd a sokadik vagina, amit lát. Sokkal jobban fogja érdekelni,hogy mi van a babáddal,mint hogy pl. milyen a fazonod.
2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szégyellős vagyok. Én is úgy küzdöttem le a szégyenlősségemet, hogy arra gondoltam, amit a többiek is írtak, hogy nem én vagyok az egyetlen, akit széttárt lábakkal lát. (Naponta minimum 10-15 nőt szerintem egy átlagos rendelésen.)

Egyébként amikor szültem (éjszaka) senki nem szült rajtam kívül, így kb. 8-an álltak fölöttem (mindenki, aki épp ráért), de akkor rohadtul nem érdekelt.

2015. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk az nem érv, hogy a doki hány vaginát látott életében, mert a kérdezőt az nem érdekli, nem is az volt a kérdés, hogy a dokit mennyire zavarja, hanem hogy őt. És nem hasonlít a fogorvoshoz sem, plusz nem hiszti. Ennyi idióta választ!

Kérdező, mi van veled azóta?

2015. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szégyenlős, akkor ne szüljön. Nem kötelező.
2023. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi az építő jellegű hozzászólást, már 7 éves a gyerek, nem tudom visszatenni :D. Azért sokat segítettél. :D
2023. júl. 21. 01:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Igyekszem, de ugyi hogy túlettél rajta. 😏
2023. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!