Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 38 hetes várandósan lehet...

38 hetes várandósan lehet betadine kúpot használni? Ma voltam terhesgondozason és mintha azt mondta volna az orvos, hogy hasznaljak, de lehet felreertettem.

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami panaszod? Adott receptet?
2015. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utólag mondtam neki,hogy néha felszur odalent,de a kúpot még előtte mondta. Folyás azt mondták eddígy,hogy nincs,bár én mondtam, hogy fehéres szokott lenni. Azt mondták, hogy az nem az. Lehet a kúpot esetleg megelőzés céljából mondta? Mert amúgy van ittho, csak nem tudom hasznalhatok-e esetleg egyet is?
2015. júl. 23. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem fogjuk tudni neked biztosan megmondani. Hívd fel az orvost és kérdezd meg.
2015. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!