Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán megyek terhesgondozásr...

Szerdán megyek terhesgondozásra. Ma reggel óta égő érzést érzek a hüvelyem körül és én gombára gyanakszom. Fog valamit felírni nekem az orvos vagy ezzel nem foglalkozik a terhesgondozáson? Vagy mit tegyek? 16hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Protexin gynophilus! :) Kicsit drága, de aranyat ér, és terhesen is lehet használni! :)


21 hkm

2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy fog ezzel foglalkozni,nyugodtan mond el a problémád és ajánl vagy felír neked valamit amit használhatsz.
2012. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alinaaa ***** válasza:

Nekem csak a 30.hét után írt fel valamit.

Addig canesten-t használtam-nem hüvelybe nagyon.

2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy gomba! Nekem is volt az elmúlt két hétben ilyen érzésem (26 hetes vagyok), mintha egy erős pistával bekent chilipaprikát dugtak volna fel... Pár óra múlva ahogy jött úgy elmúlt a csípés.

De a doki azért vett ma kenetet, péntekre lesz meg az eredmény. Állítólag a hormonkilengések okozhatnak ilyen átmeneti hüvelyszárazságot, ami ezzel az égető érzéssel jár.

Mindenképpen említsd meg neki!

2012. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem gomba volt, csak valami baktérium, irt fel hüvelygolyót, amit a gyógyszertárban állitanak össze, 10 db volt benne, kb 300ft-ot fizettem, és már a 3-dik golyónál megzüntek a tüneteim. Fog vele foglalkozni, irni fog fel rá valamit, de ezt orvaosa válogatja, hogy mit!
2012. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!ma a védőnőm is azt mondta hogy nem biztos hogy gomba lehet csak fertőzés!meg hogy használjak intim lemosót mert az jó.és ha esetleg kenetet vesz le akkor ad időpontot arra vagy ott terhesgondozáson veszi le a kenetet?bocs ha butának tűnök de nem tudom az ilyen dolgok hogy működnek.
2012. jan. 3. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem a rendszeres havi vizsgálaton vette le a mintát, és az eredményért kell bemennem pénteken, akkorra adott is ott rögtön helyben időpontot (nálunk már mindenhez időpontot kell kérni, gyógyszert íratni is...).
2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó!és addig nem is írt fel neked semmit?mert ha nekem is vesz le kenetet akkor nem ír fel semmit amíg nincs meg az eredmény.
2012. jan. 3. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem írt fel semmit - nagyon okosan, hiszen mire kezeljen, ha nem tudja, mi a gond? De mondom, nekem semmi tünetem nincs azon a két csípős alkalmon kívül, és erre mondta a doki, a védőnő és egy 3-gyerekes barátnőm is egybehangzóan, hogy valószínűleg semmi baj nincs odabent, csak a hormonkilengések okoznak átmeneti hüvelyszárazságot, ami így nyilvánul meg.


Ha nem ír fel neked semmit, de nagyon aggódsz, akkor vegyél Floragyn hüvelykúpot, az tele van mindenféle tejsavbacival, biztosan nem árt. Meg van hüvely-géljük is, az kifejezetten nedvesít odabent.

2012. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na voltam az orvosnál és a canesten kombit írta fel!megpróbálom és remélem segíteni fog.köszi a válaszokat
2012. jan. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!