Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesvitamintól lehet hányinger?

Terhesvitamintól lehet hányinger?

Figyelt kérdés
Az első 3 hónapban nagyon rosszul voltam,aztán kirándultunk 1 hetet otthon hagytam a vitaminom és jól voltam elmult a hányinger,azt hittem azért mert beléptem a 4. hónapba,de miután ismét elkezdtem szedni visszajöttek a rosszullétek..ez lehet a baj?

2015. júl. 31. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt tőle erős hányingerem, ha éhgyomorra vettem be, vagy alig ettem előtte. Próbáld nagyobb étkezés, pl ebéd közben, hátha úgy jobb, vagy próbálj ki másfajta terhesvitamint.
2015. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem a terhesség előtt kezdtem. Úgy hánytam tőle, hogy na. Így terhesség alatt semmi vitamint nem szedtem, csak folsav és tudatos táplálkozás.
2015. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gravidát szedtem, én is hánytam tőle. Az használt, ha este vettem be.
2015. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hányingerem a gravidától,most a dokim tanácsára folsavat szedek és normál multivitamint.
2015. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is le kellett tennem a gravidát a 22. héten, mert ha bevettem, 10 perc múlva jött vissza ... azóta én sem szedek vitamint, nyár van, be lehet vinni zöldség gyümölcsből a szükséges vitaminokat.

Boldog babavárást!

2015. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Elevittől rosszul voltam, de a Gravidától nem volt semmi bajom.
2015. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. A legkevesebb panaszt a femibionról hallottam ilyen téren és a hipp natalról, nem tudom mit szedsz de ha mindenképpen akarsz szedni valamit, ezeket meg lehet próbálni.
2015. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!