Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek is pici a pocakom...

Szerintetek is pici a pocakom 28 hetesen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar az hogy, mindenki megjegyzi hogy milyen kicsi a hasam es csak 5-6 honaposnak nez ki, es h annyira nem a babara ment a suly. Ultrahangon mindig minden rendben, 1 hettel kisebb mindig a baba de ez ugy volt az elejetol fogva. (24 hetesen, 650 gramm volt).Csak jovo heten megyunk ultrahangra. Igaz picit zavar az hogy mar 10kg plusznal tartok....58rol indultam. Oszinte valaszokat varok. Koszi elore is [link]

2015. aug. 25. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez alkatfüggő is. Én amikor szülni mentem azt hitték csak terhesgondozásra megyek annyira nem volt nagy a hasam. 28 hetesen nekem a tiedtől is kisebb volt, teljesen egészséges normál súlyú kisfiam született időre. Szóval ha a babával minden oké akkor ne foglalkozz vele. További boldog babavárást kívánok! :-)
2015. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idős vagyok én is, engem meg hetek óta azzal idegesítenek, hogy "nah, már mindjárt itt az idő", mert nagy a hasam. Igen, az. De amikor már a nyolcadik ember sulykolja belém, hogy baj lesz, mert biztos óriásbébi, akkor már nagyon rossz érzés. Én megértelek, fordítva sem lehet jobb érzés... Amúgy a baba nekem is normál méretű, csak a hasam brutális nagy. De mit tehet az ember, nem? Én 11 kg-t híztam eddig, korábban sem voltam sovány. Mondanám, hogy ne foglalkozz mások véleményével, de tudom, hogy mennyire üres tanács ez, amikor ilyen érzékeny az ember.
2015. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na az ilyenre én is ugrok! Tegnap voltam 27 hetes, és 86 cm a haskörfogatom (57 kilóról indultam, most tartok úgy 5-5,5 kg-nál). Folyton beszól valaki, hogy ugyan hol hordom a gyereket? Pedig az előző terhességem idején is végig kicsi hasam volt (a 39. hétre lett 94 cm), mégis három kiló feletti lett a lányom és 55 cm hosszú. Genetika, hogy kinek mennyire nő meg a pocakja, de már unom ezt magyarázni a sok "jóakarónak".
2015. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen....3 honaposan azt kaptam meg hogy valakitol hogy biztos van baba ? jol lenne megnezetni ultrahangon hogy rendben van-e...eleg a hogy elso mar es elegge izgultam es izgulok hogy minden rendben legyen ez meg tesz ra egy lapatal. En november 18ra vagyok kiirva es te ? Kisfiu lakozik ide bent. Nalatok? Nev megvan ?
2015. aug. 25. 11:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem nem kicsi a pocakod, szép kerek! (Az enyém mégcsak nem is nyúlik túl a mellemen, pedig nincsenek óriási dudáim).
2015. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint előző :-) November 24-re vagyok kiírva, és kislányom lesz megint. :-)
2015. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Orulok hogy oszegyultunk 27-28 hetes kismamak :) Hogy birjatok ? Esetleg ha van ultrahang adatotok (a legutobbi leirnatok). Koszi szepen. Elso baba nalunk, Dominik lesz. Mindenkinek konnyu varandosagot, es mar nincs sok hatra :)
2015. aug. 25. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:

én november 22-re vagyok kiírva, nincs nagyobb hasam, mint neked. 68 kilóról indultam és 73-nál tartok.

pár napja voltunk 4D-s ultrahangon, a babámnak egy héttel nagyobbak a méretei a korához képest.

egyébként jól bírom, a lábam fáj sokszor, meg a derekam.

2015. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ekkora hasam 28 hetesen. konkrétan azt is alig vették észre, h terhes vagyok..mikor meg szulni mentem..megkérdezték, hogy hanyadik hétben vagyok..mert akkora a hasam, mint egy 30-32. hétben levonek.... 6 honapos terhesen meg az imserosok nem hitték el, h terhes vagyok. végul 4 kg val és 60 cm-vel megszuletett a fiam :DD
2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kicsi :) Nekem egyik ismerősöm 20 hetes és nem túlzok majdhogynem lapos a hasa,oldalról sem látni. Bár ő azt mondta, hogy mikor az elsővel ment szülni,nem hitték el neki a kórházban, hogy 40 hetes terhes,kb félidősnek tűnt és 3,5 kg lett a baba :)
2015. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!