Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 11 hetesen...

Lehetséges, hogy 11 hetesen terhes pocakom van?

Figyelt kérdés
vasárnap töltöttem a 11. hetet. be tudom húzni valamennyire a hasam, de ha elengedem magam akkor elég nagy, egész alul kezdődik a köldököm alatt jóval. lehetséges hogy ez puffadás ? de ilyen tipikus terhes has alakú ? vagy ez már az igazi lenne ilyen korán ? és ha az igazi, akkor árthat neki ha behúzom ? ilyen korán úgy érzem "jogtalanul viselem".
2015. máj. 5. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

én kb. 12 hetes lehetettem, amikor egy ügyfelem megjegyezte, gratulált, pedig nem tudta hogy baba van tervben..szóval ilyen alapon akár látszódhat is.

de könnyen megnézheted, ha leméred a reggeli haskörfogatod, és az estit, és ha eltérés van, akkor az puffadás.

2015. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha első baba, akkor valószínűbb, hogy puffadás. Többedik terhességnél már ilyen korán is lehet egy kicsit kerekebb köldök alatt. Én nem húztam be, kiengedtem, mert úgy volt kényelmes és nem igazán érdekelt mit gondolnak mások.
2015. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen nagyobb a pocakom mint a sógornőmnek aki 19 hetes :) Nekem 2. baba, neki 1.
2015. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
látszodik, de csak a puffadás.
2015. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha reggel lapos akkor tuti puffadás.

Egyébként 11 hetesen bugyivonal alatt lehet már nagyon picike gömb féle, nekem volt, de csak ruha nélkül ha nagyon figyeltem. Hastől még elég messze a méh, első babánál ő még nem látszik.

2015. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kloetta ***** válasza:
12 hetes vagyok, második baba. Reggel semmi se látszik, estére akkora mintha kb 6 hós terhes lennék. ;) kb addigra múlik el a puffadás mire tényleg nőni fog a hasad. Az elsőnél kb 15 hetesen éreztem és láttam magamon hogy ez tényleg terheshas már.
2015. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok a 12. héten, és nekem is a második baba, mint az előző válaszolónak. Az elsőnél nem volt semmi puffadás, szinte homorú hasam volt kb. a 14. hétig. Most meg szinte az első naptól puffadok, bár a hasam nem nőtt semmit még, ruhában egyáltalán nem látszik semmi (és sejtem, hogy még 5-6 hétig el is tudom rejteni. Az elsőnél elképesztően pici hasam volt (94 cm körfogattal mentem szülni a 40. héten), szerintem most sem lesz sokkal nagyobb - családi vonás, anyukám is ilyen volt - csak előbb kezd majd növekedni.
2015. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!