Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 30. hét után van még laborvizs...

30. hét után van még laborvizsgálat?

Figyelt kérdés
Megcsináltam minden vizsgálatot eddig. Nincs semmi eltérés. Lesz még vérvétel vagy már csak azoknak van, ahol valamit konkrétan ellenőrizni is kell pl. Cukrosok?
2015. szept. 13. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova jarsz ki az orvosod. Az en dokim pl a vercsoport vizsgalatot csak a 30. het utan fogadta el. Elotte ra se nezet a papirra... A masodik terheleses cukrod megvolt? Valamint meg huvelyi kenet is kell. Nem uszod meg. Meg a szules napjan is vehetnek vert.
2015. szept. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cukrom rendben volt. Vércsoportot mát beírta. Kenet csak 36.héten lesz, de első babával 3 éve negatív volt. Csak arra nem emlékeztem, hogy így a véghajrában a ctg-n túl van-e még macera...
2015. szept. 13. 05:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

A 36.héten van még egy nagylabor és egy hüvelyi kenetvétel.

2015. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem 37.héten még volt vér-vizelet vétel, plusz kenet vétel is! Oh és teqm. Vércsoport megh.
2015. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!