Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor kiderul a baba neme a...

Nikki Rose kérdése:

Amikor kiderul a baba neme a 20. Het korul akkor változhat meg vagy mar akkor tenyleg ugy marad?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha látják a kukacát, akkor biztos, hogy fiú, de például az én fiam sokáig úgy feküdt, hogy nem látta a doki még hetekig, hogy mi van a lába között.
2015. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták h fiú :) először azt hittek h lany aztán széttárta a lábait :) mar nagyon varjuk h mgetkezzen amúgyis kisfiút szerettünk volna. Koszi a valaszt :)
2015. szept. 26. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A neme biztosan nem változik meg.:)

De a viccet félretéve ilyenkor már egy nagyon jó ultrahang segítségével, ha pont úgy helyezkedik el a baba, akkor elég nagy valószínűséggel megmondják, de azért ezért még nem kell egyből kékre festeni a szobát, mert tuti biztos az, amikor megszületik.:)

Amúgy én kezdettől fogva fiút éreztem, 20 hetesen is azt mondták, hogy úgy néz ki, hogy fiú, de tuti biztosra a 33 hetes uh-n láttuk, hogy tényleg az és az is lett.

2015. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk pont most született egy baba, akit szinten az összes ultrahangon lánynak mondtak. 34.héten ment anyuka egy rendkívüli uhra egyéb okok miatt, ott fiúnak nézték. Elmentem a héten mégegyre, ott is fiút mondtak. Kisfia lett.
2015. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 11 hetes korától már minden uh-on fiúnak mutatkozik...lassan ki is derül, hogy igaz e, 38. hétben járok. Mondjuk minden uh-ot úgy kezdtek a dokik, hogy ugye tudom, hogy fiú, annyira egyértelműen szereti mutogatni magát :D
2015. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiút biztosabban meg tudják állapítani, mert ha ott van, akkor az ott van, más esetben előfordulhat, hogy csak takarásban volt a kis kukac.
2015. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013 szeptemberében mi is így álltunk. :) Azt mondta a doki a 20. heti UH-n, hogy nagy valószínűséggel fiú, bár azért biztosra még nem mondja. Én nagyon fiút akartam. Végül január végén megszületett Olivér :)
2015. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Are You Scorpio ***** válasza:
0%
ha kiderup hogy fiu es lanyt akartal ki lehet meg kapartatni? :$
2015. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!