Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ebben az esetben te mennel 4d...

Ebben az esetben te mennel 4d ultrahangra a 36. heten?

Figyelt kérdés

Leszogezem: egyaltalan nem vagyok paramami tipus foleg hogy masodik terhessegem. De.Most elbizonytalanodtam. 27.heti 4d-n 26.hetesnek mondtak a bpd es ac meretek szerint. A 30.heti korhazin 30+3 naposan pedig nagyjabol 28+4-nek. Viszont szinten csak a bpd es az ac meret szerint. FL ertekek mindig nagyobbak voltak egy hettel a terminushoz kepest.

Aramlassal es vizzel oke volt a 30.hetin.

Meg egy hetem van a 37.heti kotelezo korhazi uh-ig. Holnap el tudnek menni 4d-re. Nagyon aggodom pedig nem voltam aggodos a terhesseggel kapcsolatban.


2015. okt. 5. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elmennék, h megnyugodjak
2015. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ilyenkor már a genetika is sokat számít

nem írtad kistermetűek vagytok e, vagy esetleg kislányt vársz e


amúgy én már csak azért is mennék, mert a 4d egy élmény, adnak képeket, videot, én babámat ébresztette a doki és dörzsölte a szemét és ásított a pocakomban :) ezzel nem találkoztam volna, ha csak a köteező uh-ra járok

2015. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*és figyelte a hasfalamat(ahol a doki ébresztgette) még a baba, hogy mit akarnak itt? :)
2015. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*és azt sem írtad, hanyas fokban érett a méhlepény
2015. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Ilyenkor már össze-vissza vannak a méretek, csak a 12. hétig fejlődnek nagyjából egyformán. Ráadásul a dokik is el tudják mérni, itt 1-1 mm-ről van szó. Nyugodj meg, pihizz.
2015. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért (is) aggódom, mert mi nem vagyunk kisnövésűek, és a fiam is elég magas, és nála is az FL combcsont volt mindig nagyobb 1-2 héttel, viszont a bps és ac nem volt kisebb neki.

Emellett pedig tudom a fogantatást, mert menszesz problémák miatt ovulációs teszt és hőmérőzés volt, és ovu napján illetve előtte 4 nappal voltunk együtt. Ovu után 7 napig nem.

A terminusom is ez alapján lett kiírva.

Viszont a 9.és 12.heti uh-n pedig 3-4 nappal nagyobb volt mint a terminus, tehát ezért sem értem, hogy mitől lassult akkor le ennyire.

Egyébként igen, kislány.

Valószínüleg elmegyek inkább, ennyit megér az,hogy nyugodt legyek.

Szólni fogok ultrahangon, hogy főleg diagnosztikai céllal jöttem, és nagyon pontosan mérjenek.

2015. okt. 6. 06:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Méhlepény 30.héten I-es fokban volt.
2015. okt. 6. 06:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy 1-2 héttel kisebb, semmi bajt nem jelent. Barátnőm kislanya végig hetekkel kisebb volt, kicsit 3 kiló alatt született a 39. héten, háromhónapos korára akkora volt, mint a bátyja félévesen. Menj el uh-ra, de csakis amiatt, hogy ne rágódj ezen! 1000%, hogy minden tökéletesen rendben van.
2015. okt. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mennék el csak a méretek miatt. Mért mennék?M És ha kiderül hogy pár mm-el nagyobb vagy kisebb a baba, akkor mi van? Semmi. RÁadásul a 4d-n is elmérhetik, ahogy a többi UH-n is.
2015. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És akkor megnyúlik, ha 4Dben látod?
2015. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!