Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt valaki külföldön a 12....

Volt valaki külföldön a 12. heti UH-n? (főleg Olaszország érdekelne)

Figyelt kérdés

Most vagyok 6 hetes. Itthon vagyok, elindítom a dolgokat, de a 11. héttől a 18.-ig kinn leszek Olaszországban. Mindenképpen privátba megyek, de kicsit aggódok, hogy minden simán menjen.

Annyit sikerült kiderítenem, hogy becsatolják az ottani papírokat a kiskönyvembe, tehát itthon is elfogadják. Sőt már azt is tudom, hogy Olaszországban sokkal ritkábbak a vizsgálatok, ott 20. héten mennek először. Viszont elméletileg privátban mindent megcsinálnak, amit kérek...


Szerintetek akkor jó, ha viszem a beutalómat, esetleg lefordíttatom? Van valakinek tapasztalata? Nem baj, ha nem pont Olaszországgal :)


2015. okt. 10. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a beutalodat. :)
2015. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!