Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a véleményetek a terhestorn...

Mi a véleményetek a terhestornáról?

Figyelt kérdés
Pozitív negatív tapasztalatok érdekelnek főként

2015. okt. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök jó, csak sose volt rá időm, az első terhességet leszámítva. :)
2015. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos. Én itthon tornáztam. El én se jutottam sehová :)
2015. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itthon szoktam kismamajógázni, nekem sokat segít, a hátfájásom is elmúlt.
2015. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én itthon tornáztam, sose akartam másokkal összeállni,meg elmászkálni terembe terhestornára.

Belényi Beának ( remélem jól írtam) van fent 2 videója is a neten, ami ilyen 10-20 percesek.

Én először azt hittem nagyon ki fog meríteni nagy pocakkal, de hihetetlen jó érzés tornázni, pedig már a 39. hétben járok!

Nem megterhelő, nagyon jól kiropogtatja a csontjaimat,megnyújtja az izmaimat. 20. héten kezdődött nálam erős derékfájás, akkor kezdtem el csinálgatni, és nagyon jól esett!

Nem minden nap csinálom, van mikor fáradékony vagyok, akkor egyszerűen abbahagyom előbb, vagy kevesebbet csinálok.

De nekem sokkal jobban esik, mint terhesség előtt, bármilyen torna:D Sose voltam túl fitt, és mindig kínlódva beszéltem rá magam a tornára, most viszont várom hogy csinálhassam!

De neked kell érezned, nekem a lelkemnek is jó, talán könnyebben fog menni a vajúdás, ha kicsit fittebb vagyok, és utána kellemesen elfárad az ember :) Én ajánlom mindenképp!

2015. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!