Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Budapesten 4 d-s vizsgálatra olyan helyet, ahol tényleg kedvesek és megéri elmenni? (minden tapasztalat érdekel)

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2015. nov. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Genium Med (Zugló) vagy G1 (Óbuda). Mindkettővel maximálisan elégedett voltam, talán a Geniumot kicsit profibbnak találtam. Timmermann doktor úrnál voltam.
2015. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14 hetesen a Csodabent-nél voltam, teljesen megérte a 4500Ft-t :)

24 hetesen meg a 4D Genesisnél, teljesen más élmény volt, még szuperebb. :)

Mindkét helyet jó szívvel ajánlom.

2015. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána nézek ezeknek :)
2015. nov. 19. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahol mi voltunk:


Maternity-n nagyon jó a szonográfus.Viszont oda mindig csak a férjemmel mentünk (ott terhesgondoztatunk egyébként, és egy vendégnél többet nem szeretnek).


4D genesis, ahol babakassza kártyámat tudtam használni, így 10% levonódott a 11.000-ből, őrülten kedvesek és profik. A szüleim szerették volna látni a magzatunkat, így olyan helyet kerestünk, ahová 2-3 ember is be tudott velem jönni.


Istenhegyi Géndiagnosztikán volt a barátnőm, ők azt is imádták.:)

2015. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
G1 Intézet!
2015. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a 4D genesis.

Nagyon kedvesek és profik. Ráadásul, most pont van kupon akció náluk.

2015. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat :)

A Csodabent-nél foglaltam időpontot jövőhét szombatra.

Akkor még csak 15. hetes leszek viszont a baba nemét szeretném megtudni (és remélem ki is derül:)).

Ha nagyobb lesz akkor megfogadom a többi ajánlott 4d-s helyeket is.

Köszönöööm!!! :)

2015. nov. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!