Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ezek lehetnek a szülés elsö...

Ezek lehetnek a szülés elsö jelei? Vagy a baba nyom valami ideget?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan görcsöl a méhem. Szerencsere elmult par masodpercen belul! Nem tudom lehetett-e joslo fajas!? Most estere anbyira faj a szemeremcsontom es a derekam hogy alig tudok menni.Szet szakadok ott lent.pedig még csak meg sem eroltettem magam.mintha kessel szurkodnanak.😞 34hetes vagyok es elso baba.
2015. dec. 4. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nézesd meg magad. az a biztos.az elsőnél nekem is ilyen volt bár az a 40hét volt.
2015. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem több volt 35 hetes koromtól. Én nyíltam is. 2 hétig sokat pihentem, utána már nem. Nem sokkal a kiírt dátum előtt szültem.
2015. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 36.héttől volt, egészen a szüles előtti hétig (40.het), sokszor az emeleten lévő hálószobába sem tudtam a fájdalomtól felmenni . A dokim es a szülésznő is azt mondták, h a fájdalmat a baba fejének beilleszkedése (illetve probalkozasa) okozza. Ne izgulj, látod nekem is 4hétig tartott, és nem született idő előtt. :)
2015. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊 Remélem nem akar kibújni még pár hétig 😊
2015. dec. 4. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Első baba? Mert ha igen, ők nagyon sokáig illeszkednek és végig kellemetlen. Nekem is az kezdődött már 35 hetesen, UH-n is látszott, hogy lent van a buksija és egyre lentebb került, a hasamom is látszott. Nem véletlenül lehet olvasni, hogy hetekkel előtte lejjebb kerül a pocak is. Elvileg 4 héttel előtte, nekem 5 is volt.

2-es

2015. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen első baba 😊 .nezegetem a pocakom de nem ment még lejjebb! Szerintem hamarosan leszall a pocak is furcsaltam is hogy eddig még nem.
2015. dec. 4. 22:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul a 37.heten csaszarral szuletett a kisfiam😊
2016. márc. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!