Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szülés jelei ezek? Vagy...

Lehet szülés jelei ezek? Vagy jósló?

Figyelt kérdés
pár napja már hogy ezt érzem( fáj a hasam allja mensi szerű görcsök,derékfájás,fáj a farcsontom is meg a végbelemnél is.. tusolás után is bekeményedik és fájdogál de rendszertelenül,mai nap még pluszba szédülök is és furcsán érzem magam nyom a tarkómnál is.. nagyon rosszul érzem magam..) Ezek a jelek mire utalnak?készülődik a kicsikénk kifele?és már csak pár napom lehet hátra vagy ezek még josló fájások? Vagy mi lehet? Kérlek segitsetek,nem tudom mi van velem most :( 37 hetes kismami
2015. ápr. 17. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezektől független túl is hordhatod. A rendszertelen fájások csak jóslók, ha nem múlik, folyamatos, erősödő, ideje mérhető az lesz az éles. Az érzés ami a fejedben van inkább a frontoknak tudható be, feküdj le, emeld fentebb a lábad, a homlokodra langyos vizes ruha és pihenj.
2015. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

SZERINTEM MÉG BENT MARAD AZ A BABA,lehet összeszedtél valamit, nekem nagyon erős mensi szerű görcseim voltak semmi mást nem volt, még a derekam sem fájt. De ha itt az idő tuti h megfogod ismerni az igazi fájásokat!

könnyű és gyors szülést kívánok

2015. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 2 héttel szülés előtt már görcsölgettem. aztán pár nappal előtte a derekam is fájt a görcsök mellé,de csak a görcsöléskor amúgy nem. 1 órát is tartottak nem is tudom talán 7,vagy 10percenként de aztán elmúltak. pár napra rá inditottak nyitott méhszáj miatt. szülésnél meg ezek a görcsök jöttek egyre sűrűbben,erősebben.
2015. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már kb ez a 4.kèrdésed pár nap alatt. Nem zavar csak ennyire nem tudod eldönteni?
2015. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!