Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadjak orvost vagy ne?...

Fogadjak orvost vagy ne? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok jelenleg.

Pajzsmirigy alulműködés miatt magas rizikófaktorúnak számítok így szülést kizárólag orvos vezethet le.

Első baba, a Dél-Pesti kórházba tartozom helyileg, de nincs információm az ottani szülészetről, bár magáról a kórházról nem hallottam jót , viszont anyukám a Bajcsyba szült 2 éve és amit ott láttam az teljesen korrekt volt, viszont hogy automatikusan odakerüljek kellene ottani fogadott orvos...

Szerintetek fogadjak fel orvost?

Mik a tapasztalatok a Dél-Pestiről?

Volt olyan aki ott szült fogadott orvos nélkül?



2015. dec. 14. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Dél-Pestiről szinte csak pozitív tapasztalatom van, legalábbis a szülészetről. 2 éve ott született a lányom, igaz fogadott orvosom volt, de mindenki nagyon normálisan viselkedett azzal is, akinek nem volt.
2015. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vnebrigi ***** válasza:

Nekem 3 gyerkőcöm született ott. Az elsővel csak SZTK-s rendelésre jártam, ügyeletes orvosnál és szülésznővel szültem. A második gyerkőcömnél volt fogadott szülésznőm, a szülésznőt kértem fel szüléslevezetésre, SZTK-s orvoshoz jártam terhesgondozásra. A harmadik gyerkőccel ugyanaz a fogadott szülésznőm volt, fogadott orvossal aki a terhesgondozást vitte csak, a szülésnél a szülésznőm volt, de sajnos császár lett, amit ügyeletes orvos csinált.

Az összes orvos és szülésznő nagyon kedves, szépek a szülőszobák. A gyermekágyas osztály nem fényűző de nem is nagyon lepukkant, a csecsemős nővérek nagyon kedvesek. Szóval csak ajánlani tudom a kórházat. Ami nekem nem tetszik, hogy a babát csak ablakon keresztül láthatja az apa. De azt a 3 napot ki lehet így bírni.

Szülésfelkészítést tartanak, ingyenes, ahol szülőszoba látogatás is van. Tudom ajánlani, én voltam ilyenen amikor az első gyerekemmel voltam várandós, mert tudni szerettem volna, hogy mégis milyen az a szülőszoba ;)

2015. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nézelődtem azóta,sok jót olvastam, föleg Csütörtöki dokiról meg találtam ilyen alapítványi szobákat ahol apa is bent lehet, hátha mákom lesz és üres lesz 1 akkor , lehet inkább maradok a Dél-Pestinél :)
2015. dec. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!