Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 35 hetes terhes vagyok, és...

35 hetes terhes vagyok, és csak 38 hetesen kezdik a CTG-t hogy lehet ez? Január 19. re vagyok kiírva, és január 6. ra kaptam időpontot az első CTG-re

Figyelt kérdés
Pedig volt időpontom December 21.re de tegnapelőtt voltam nőgyógyásznál vizsgálaton,és ott átvariálta a nőgyógyász asszisztense... a nődoki előtt...ő sem szólt semmit amikor kérdeztem,hogy ez nem késői időpont... Azt mondták rá ér 38 hetesen...

2015. dec. 18. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy az új terhesgondozási protokoll eleve csak a 38. héttől írja elő a CTG/NST vizsgálatot.

Ettől sok helyen ugyan eltérnek és hamarabb kezdik, de csak ekkortól "kötelező".

2015. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhaa :) Köszi a választ! Akkor nem aggódok... De akkor viszont nem hetente csinálják...mert akkor 2-3 CTG-m lenne... Két-3 naponta lesz:
2015. dec. 18. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kérded, vagy mondod?

Mert alapesetben bizony hetente van. A 38., 39. és a 40. héten. 41-től naponta.

Probléma esetén persze hívnak gyakrabban.


Mondjuk, ha betartották volna ezt ott, ahol szültem, akkor egyetlen egy nst-m lett volna, mert megszültem 38+4-re. :) Nálunk a kórház maradt a régi rendnél, és a 36. hétre hívtak először.

2015. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem :D Csak le maradt a kérdőjel! Akkor csak a 40+nál sűrűbb... ha nem szülök hamarabb.. így már minden világos! Köszi a választ!
2015. dec. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!