Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék! December...

Segítséget kérnék! December 17-én jött meg és december.22-én elkezdtem szedni fogamzásgátlót de 1 hét múlva abba is hagytam, Január 18-án kellett volna meg jönnie de már 4 napja késik Szerintetek a fogamzásgátló befolyásolhatja, vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges. Tesztelj és/vagy menj el orvoshoz, ha biztosat szeretnél tudni.
2015. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

19-én teszteltem de negatívat mutatott, 21-e körül voltam orvosnál is azt mondta majd jövő héten teszteljek!

Meg még egy kérdés, lehetséges olyan, hogy Januárba eshettem teherbe és még azért nem mutat semmit a teszt?!

2015. jan. 22. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy a gyógyszer kavar be.


Egyébként miért nem szedted rendesen a levelet? A Mensi első napjától a ciklus utolsó napjáig? Azt nem szabad csak így gondolomra abbahagyni a ciklus közepén.


Komoly hormonproblémákhoz vezethet...

2015. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy szedd rendesen végig vagy ne szedd de ne össze-vissza, jól bekavarsz így magadnak, ne csodálkozz hogy felborult minden és nem jön meg időben.
2015. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!