Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pevaryl krém és kúp 8 hetes...

Pevaryl krém és kúp 8 hetes terhesen, fokozódó tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap nőgyógyásznál Pevaryl-t kaptam a gombás tüneteimre. Este elment egy kúp és krém, ma megint krémeztem, de miután felkenem borzasztó érzés egy rövid ideig. Az van az utasításra írva, a mellékhatásokhoz,hogy hagyjam abba és kerssem az orvost. 10nap múlva hivott vissza, hétfőn keresem, de addig hagyjam a kezelést vagy folytassam hátha elmúlik?
2015. dec. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a krémet. A hüvelyt is irritálja a kúp? Ha nem, akkor az maradhat. Ha igen, akkor ne erőltesd de kezelni mindenképpen kell, hétfőn keresd meg a dokidat, de ne halasszátok 10 napig.

Személyes tapasztalataim szerint az ami eloszor irritál, az fog később is, még jobban. Szóval értelme nem sok lenne tovább próbálni. Ami pedig megfelelő, első alkalommal is jó lesz.

Én használtam ezt 13 hetesen gombára, nekem már az első is megváltás volt. 2 dobozzal írtak fel, nekem teljesen el is múlt tőle pedig csúnya lett, utrogestan kúp miatt halogatva volt az orvosom tudtával.

2015. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így lesz.
2015. dec. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!