Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győrben el lehet számolni...

Győrben el lehet számolni EP-re terhesgondozást valahol? Kért már valaki számlát nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Mennyire gáz, ha számlát kérek a nőgyógyásztól terhesgondozásért?
2015. dec. 20. 09:48
 1/4 anonim válasza:
Szia, én Busznyák Csaba magánrendelésére jártam. Nekünk nem volt EP-nk, de emlékszem, hogy kérdezte az első alkalomkor, hogy szeretném-e arra kérni. :)
2015. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyszer kértem a bödecstől, de úgy nézett rám, mintha valami tiltott dolgot kértem volna.

rajta kívül 3magándokinál voltam, de soha senki nem adott számlát vagy kérdezte volna, h el akarom e számolni ep-re.

szóval már meg se merem kérdezni, pedig jó lenne, ha lehetne, hisz ezért kapjuk a pénzt az ep-re

2015. dec. 20. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mika Péter mindig megkérdezi számlát állítson-e ki, vagy nyugtát, melyiket választod. Sok egészségpénztárral van szerződése.
2015. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Dr Fekete Zoltán is szerződéses partnere elég sok EP-nek. Csak mondod neki, hogy erre a névre, címre szeretnéd és már írja is.Elsőnek én id féltem, hogy furán fog nézni, de neki ez teljesen alapvető dolog. :)


Sőt én konkrétan miatta csináltattam Ep kártyát, ugye nem kevés pénz a magánrendelés az ügyintéző viszont elég amatőr volt és elég sok dologra nem tudott válaszolni, a dokim viszont teljesen normálisan elmagyarázta, hogyan működik ez :)


Szóval én csak ajánlani tudom :D

[link]

2015. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!