Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 7 hetes kismamák hogy vagytok?

7 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem folyamatos gyomorégéssel és hányással kell küzdenem nap mint nap. Nagyon fáradékony vagyok,hamar elfáradok. Napközben jól esik egyet aludni. Csak az nyugtat hogy már csak 5 hét és vége. Ti hogy vagytok?

2015. dec. 25. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy offolok, de en is tavaly karacsonykor voltam 7 hetes. Olvasva a kerdesed olyan nosztalgiaztam kicsit. :)

Detto ugyanugy voltam, mint te, plusz barnazgattam.


5 hos kisfiu anyukaja

2015. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked :) Én soha többet nem akarok karácsonykor terhes lenni. (legalábbis az első trimeszterben járni) Rosszul voltam főzés/sütés közben,nehezemre esett kitakaritani,nem ehettem a finom kajákból,mert nem is kívántam. Pedig amúgy nagyon pörgős vagyok,az előző terhességemet sokkal jobban viseltem.
2015. dec. 25. 20:37
 3/9 kata579 válasza:
Sziasztok!Nálunk az ünnepek előtt hétfőn derült ki,amire már ,,gyanakodtam" ,de csak a két ünnep között tudok elmenni a nőgyógyászomhoz.Van egy csodaszép,édes 21 hónapos kisfiunk ,én pedig 33 éves vagyok és úgy voltunk vele,ha szereténk neki kistesót,akkor azt ne öt év múlva.Szóval nagyon örülünk,de én személy szerint félek is.Én sokat sírok,nagyon érzékeny vagyok és ebédig alig vann étvágyam,de azért eszegetek,azután meg fel tudnék falni egy svéd asztalt is,émelygésem nem nagyon van és mostanra a derékfájásom is szünetel.Tényleg igaz,hogy minden terhesség más,mert kisfiammal az első trimeszter az valami pokoli volt :) állandó émelygés hányás nélkül,durva derékfájás,még vizet is alig tudtam inni.Mivel barnázgattam kicsit és két évet vártunk rá én nagyon stresszes voltam,hogy jaj csak el ne menjen,még gógyszert is szedtem és egy hónapig táppénzen voltam,most már tudom,nem eszik olyan forrón a kását és nem is volt barnázgatásom-megjegyzem ez valószínű a beágyazódástól lehetett.Fáradékony vagyok én is,de nem nagyon tehetem meg a pihit egy 21 hós kisfiú anyukájaként,ő sok erőt ad nekem,de nagyon kíváncsi leszek,mi lesz,ha megszületik a kistesó,szeretném mindenbe bevonni.El se tudom képzelni,már most ezen bőgök,mikor a kórházba leszünk és nem láthatom ki tudja meddig,ahhhhh nem könnyű,de bízok benne utána minden jó lesz.Kitartást nektek én a középső trimeszterben nagyon szuperül éreztem magam a kisfiammal a vége volt egy kicsit nehéz,akkor voltak gyomorégéseim,de a Salvus víz mindig segített illetve nehezen aludtam,mert a kisdrágámnak sehogy nem volt jó és öt percenként pisilni jártam és fájt a derekam,de újra végig csinálnám érte ezerszer,ha kell és a kistesóval is végig fogom.
2015. dec. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Egy 2 eves es egy 4 eves kislany anyukaja vagyok.


Hetfon meg csak szabalyos petezsakot lattak, 4en megyek vissza dokihoz.


Rosszult semmi, mint ahogy az elso kettovel sem volt.

2015. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 23-án voltam dokinál. CRL: 11 mm és dobogott a pici szive :) 24-e reggelre enyhült az egyébként napi 3-4 hányásom annyira, hogy már csak reggel megyek. A mellem feszül, néha fáj a hasam egy kicsit és kimondhatatlanul fáradt és erőtlen vagyok. Februárban volt egy missed ab-om, ezért a doki felírta az utrogestant. Amióta szedem, azóta szédülök is. De a babáért mindent! :)
2015. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok 7hetes. Eddig 1x hánytam viszont sűrűn émelygek. Gyomorsavam van amit furcsàllok mert előző terhességemnél jóval később jött ez csak elö. A melleim feszülnek a mellbimbóim meg bagyon fájnak,ràadàsul a fiam még szopizik,ő most 17 hónapos. Fàradékony vagyok és az àlomkór itt is megvan mint mikor a fiamat vàrtam. ☺dokinál még nem voltam mert fiamat se làtta 6+2 hetesen így megfogadtam hogy a következönél csak 8 hetesen fogok menni.
2015. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kata579 válasza:

Szia utolsó válaszoló!

Én is csak nyolc hetesen fogok menni.Bocs az offért,de olyan jó lenne valakivel beszélgetni,akinek hasonlóképpen van már egy kis csemetéje otthon,mert elég sokat agyalok azon,hogy fogom majd megoldani,hogy mindenkinek jó legyen .Az én kisfiam 21 hónapos most és két és fél éves lesz mire a babó jön és szeretném belevonni mindenbe,hogy kicsit se érezze magát háttérbe szorulva idézőjelesen,annyira össze vagyunk nőve :)Ha valaki jár hasonló cipőben megköszönném,ha írna!Kitartást mindenkinek!

2015. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megértem az aggodalmad,nem lehet majd egyszerű két ilyen picivel. Nekem is van egy 5 éves fiam,de ő már majdnem 6 lesz,mire megszületik a testvére. Nagyon várja,tudom,hogy sokat fog segíteni,viszont nagyon félek én is attól,hogy ne érezze magát hanyagolva,ráadásul nem sokkal később az iskolát is kezdeni fogja. Nehogy a tanulásban ütközzön majd ki a féltékenység....!? Bennem ilyen félelmek vannak.
2015. dec. 29. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok és van egy 10 hónapos lánykám. Rosszullétek vannak, fáradékonyság, de ha neki kell valami azt azért is megcsinálom :)))) Megéri a mosolya miatt is.
2016. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!