Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiírt kismamák,...

Augusztusra kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Augusztus 18-ra vagyok kiírva elvileg, de ez még nyilván változhat. 5 hetes vagyok ma. Holnap megyek dokihoz UH-ra, remélem lát majd valamit, és képet is kapok :)

Nektek milyen tüneteitek vannak? Nekem fáj a mellbimbóm, és folyamatosan görcsölök, amióta kiderült. De egyre kevésbé fáj, remélem nemsokára elmúlik teljesen a görcsölés :) Egyszer-kétszer volt már hányingerem is, illetve mindenen elsírom magam :D

Ti hogy érzitek magatokat? :)


2015. dec. 17. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Agusztus 1 re vagyok kiírva. 6+3 naposan voltam dokinál volt már szívhang is. 5 hetesen még nem.fog látni semmit a doki elég korai lenne.Ha görcsöl a hasad akkor érdemes bevenni magnéziumot az segíteni fog.Nekem csak. Melleim érzékenyek és néha émelygek de két perc és elmúlik.Viszont borzasztó fáradságot érzek.
2015. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Petezsákot azért már biztosan fog látni :) Szedem a magnéziumot, folsavat, E és C vitamint. Én is állandóan álmos/fáradt vagyok :)
2015. dec. 17. 13:54
 3/30 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt :-)
2015. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Elvben aug 12 datum. 3. babam


Jovoheten megyek dokihoz.


Tunetem semmi nincs

2015. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Elvileg augusztus 9. Múlt héten voltam dokinál, 28-án kell visszamennem. Mellfeszülés, extrém álmosság a tüneteim, plusz húsevés közben hányinger, 5 falat kaja után öklendezés.
2015. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én ma vagyok 6 hetes :) Eddig nem voltak vészes tüneteim, csak reggel hányinger, émelygés, mellfájdalom.... Két ünnep közt tervezem a dokit, remélem fog dolgozni a magánban :) addigra betöltöm a 7. hetet is és lesz értelme elmenni :) nekem augusztus 11 a szülési dátum kalkulátor szerint :D
2015. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Én augusztus 7ére vàrom;)telitve érzem magam,kicsit el is kezdtem hizni sajnos pedig 53 kg vlltam.rà se merek àllni;)szikholyagot latott mar a doki majd jan 5en megyek vissza.nagyon félek a hànyastol.eddig csak emelyegtem ha ettem jobb lett.de hogyan fogok munkaba jarni ha ram jon majd?amugy majd el alszom napkozben;)munkatarsaim nem tudjak

Csak 12heten fogom elmondani.ti ezzel h vagytok?

2015. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én az első babával olyan rosszul voltam,hogy már elmondtam a főnökségnek 6 hetesen..5.hónapig bírtam dolgozni útánna nem is tanácsolta tovább az orvos.
2015. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én elméletileg augusztus 17én szülök. Persze még változhat.

Hasi görcsök már enyhültek. Néha van hányingerem, de nem vészes


Melleim feszülnek, megduzzadtak, ezt párom élvezi én kevésbé :-)

Ezek türhető tünetek, viszont folyamatosan álmos vagyok.

2015. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én kedden leszek 6 hetes :) Akkor megyek a következő uh-ra. A héten voltam, kerek 5 hetet állapított meg 8mm szabályos petezsákkal. Azért mentem ilyen korán, mert nagyon görcsöltem, a nemvárt előtt egy héttel már olyan görcseim voltak..

A görcseim enyhültek, bár szedem a magne b6-ot, meg femibion 800-at. Többet eszek mint eddig, bár falok azért, csak próbálok a többször kevesebbet tartani. Meg szerintem közrejátszik, hogy a terhesség miatt nem dohányzom már.A hányingerem ma kezdődött, hát nem kellemes. A hangulatom annyira ingadozik, hogy magamat is nehezen viselem el. Mivel táppénzen vagyok már most ezért egész nap alszok szinte, nagyon fáradt, álmos vagyok, kicsit gyenge is, bár amúgy is alacsony a vérnyomásom. A melleim nagyon nőnek, feszülnek, ami nem túl jó, mivel alapból nagy a cicim, de most vhogy feszesebb :)

2015. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!