Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik a legjobb 5D-s ultrahan...

Melyik a legjobb 5D-s ultrahang Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy van már 5D, de ha a googliba beírom, össze-vissza minden feljön, de hogy hány helyen van magyarországon ilyen vizsgálat és melyik ezek közül a legkorszerűbb gép, azt sehol sem írják.

Mivel Vp megyei vagyok, így gyanítom, itt a környéken nincs ilyesmi, csak Bp-en és ha már az út oda annyi, mint maga a vizsgálat, így szeretnék a legjobb helyre menni és nem csalódni.

Köszi!



2016. jan. 16. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi az Istenhegyin voltunk, egyedül ott találtunk 5D-t. Azt nem tudom, hogy az országban melyik a legjobb, egy terhesség nem ad mindennek a felmérésére lehetőséget:)


írok priviben, hogy milyen volt az élmény!

2016. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen is van, de én ha veszprémi lennék, akkor inkább BP-re mennék.
2016. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó nekem Pest, ha közelebb nincs, de ott hány helyen van és melyik a legjobb?
2016. jan. 16. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:

3: figyi, a melyik legjobb kérdésre nem tud az ember válaszolni, hiszen saját tapasztalatunk az 5D-ről is alig van még (hiszen teljesen új technika), nemhogy az összes bp-i 5d-ről.:)


nincs erre vonatkozóan ksh adat, hogy melyik a legjobb, ha ezt szeretnéd. szerintem nézzétek meg a férjeddel a honlapokat, árakat, megközelíthetőséget, és döntsetek, melyik szimpatikusabb.


esetleg felhívhatod őket, hogy mikori a gépük, van-e diagnosztika is a vizsgálat alatt, hány vendég mehet be, stb. stb.

2016. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi most megyünk 27-én a Kleopátra házba, azért választottam őket mert náluk hallottam először 5D-ről , illetve a személyzetről is azt hallottam hogy kedvesek,alaposak és még itt is van beszámoló:


[link]


És itt a helynek a honlapja:

[link]

2016. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Genium-mednél csináltattunk két ünnep között. Ők most kezdték. Sajnos a drágánk hátat fordított nekünk, de így is szép felvétel készült róla. :)
2016. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is a Kleopátra házban voltunk és nagyon szép képeket kaptunk.
2016. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akik a Kleopátra házban voltak, milyen volt? Orvosi szakvélemény is van hozzá? Hány hetesen mentetek?
2016. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Voltunk a Kleopátra házba 5D-n mondhatom nem csalódtunk, csak pozitívan :)

Igen élethű, fotorealisztikus felvételeket kaptunk a kisfiunkról , nagyon alaposan átvizsgálta a szonográfus, és nem is volt drága pedig vagy 10 képet biztos kértünk nyomtatni is pluszba.

27 hetesen voltunk, nagyon meg voltunk elégedve, nagy élmény volt !

2016. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27 hetesen voltunk a Kleopátra házban, szakvéleményt is kaptunk, illetve ők voltak az egyetlenek, akik a vesetágulatot észrevették, amire a hölgy is mondta, hogy valószínűleg kinövi, mert nem nagy, és így is lett, amikor már megszületett és őt ultrahangozták, észrevették, és vittük kontrollra, folyamatosan mondták, hogy valószínűleg kinövi és így is lett. Szóval nagyon érti a dolgát a hölgy.:)
2016. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!