Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egerben ki a legjobb nőgyógyász?

Egerben ki a legjobb nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Kinek van jó felszereltségű magánrendelője, ultrahangja, gépei, aki esetleg a teherbeesésben is tud segíteni?

2014. jún. 20. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Fülöp Viktor, bár sok a betege és néha felületes. Sajnos Egerbe még korrekt és alapos nőgyógyászt nem találtam. Ha már régóta próbálkoztok én inkább egy meddőségi intézetet keresnék fel, ott tudnak tanácsot adni és nem kell rögtön inszeminációra vagy lombikra menni.
2014. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egerben nincs jó nőgyógyász. Én Pestre járok, mert itt egy nagy nulla még a magánrendelés is sajnos... olyan rendellenességet nem vettek észre, amit pedig kellett volna... az tette be a kaput, inkább utazom, de tudom, hogy biztonságban vagyok...
2014. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a két kérdésedre nem ugyanaz a válasz!

A legjobban felszerelt rendelője Fülöpnek és Vargának van, de nagyon nagyon sok kismamájuk van, szülés végére talán odaérnek, elég húzós a magánrendelés ára.

A legjobb dokik szerintem az öregek: Hernádi, Kovács, Nagy

2014. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legjobb doki : Varga Zsolt

Én hozzá járok és ajánlani tudom!!!!

2014. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kelemennek elég jó a magánrendelője, mikor én sem estem teherbe hozzá fordultam.
2014. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2014. jún. 23. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
dr. Varga Zsolt!
2014. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!