A lakòhelyemen van terhesgondozás, de szülészet a megyei kòrházban van. Ilyenkor mi az érdemesebb?

Figyelt kérdés
Egyelőre elméleti kérdés, nem vagyok terhes, bàr most csinàltatok néhàny vizsgàlatot babavàllalàs előtt. A lakòhelyemen lévő SZTK a megyei oktatòkòrhàz része. Végeznek itt is terhesgondozàst, de szülni a megyeszékhelyen lehet. Az itteni orvosokbòl senki nem dolgozik az ottani szülészeten is. Ide jàrhatok csak àllami gondozàsra, ùgy tudom oda nem. Ennek értelmében, ha szeretnék orvost felfogadni, kizàròlag magànùton tudom megoldani, jòl gondolom? Tehàt nem ùgy, hogy valakihez jàrok SZTK rendelésre évek òta pl, és itt felkérem a szüléshez (természetesen ezt fizetném). Vagy jàrhatok a megyei SZTK- ba is? Az bosszant, hogy esetleges szülésnél csak privàt gondozàssal tudom megoldani, hogy ne tök idegennél szüljek...

2016. febr. 3. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlagban és is a körzeti sztk rendelésre járok.De mivel ugyan az van,hogy egyik nőgyógyász se tartózkodik innen a kórházban ahol szülni szeretnék.Így eleve a kórházba járok terhesgondozásra.Ott van ambuláns nőgyógyászat ott kinéztem a.dokit akinél szeretnék szülni.Pont tegnap beszéltem vele.Sok orvosnak van magánrendelése de az enyémnek pont nincs.A kórházba viszont szívesen fogad és a szülésemet is elvállalta.Első körben nézz szét a kórház orvosai között kinek hol van magánrendelése vagy érdeklődni ,hogy oda járhatsz e terhesgondozás ahol szülni fogsz. Sok sikert a babához.
2016. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik megye?
2016. febr. 3. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Győr-Moson-Sopronban élek, a városunkban van terhesgondozás, de szülni már csak Sopronban, vagy Győrben lehet. Győrben választottam orvost és eleve hozzá járok magánrendelőbe.
2016. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve még Mosonmagyaróváron lehet helyesbítek.
2016. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!