Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik kórházat válasszam?

Melyik kórházat válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket, véleményeteket és tapasztalataitokat szeretném kérni, ki melyik kórházat, szülészetet dokit ajánlanátok. Babát tervezünk a párommal, de a dokit akihez szivesen mentem volna el kell felejtenem, mert rettenet sokat kér :(

Előnyös lenne ha pl ep-vel tudnék fizetni. Tb-re ügyeletes dokival nem merem bevállalni. Félek nem figyelnének eléggé. Első baba biztos sok kérdésem és aggodalmam lesz...köszi a válaszokat előre is.



2015. júl. 6. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor magánklinika.

A Materinity-ről jókat hallottam. Én csak terhesgondozásra jártam oda, "sima" kórházban szültem, fogadott dokival.


De ha nincs még nagyon előrehaladott állapotban a terhességed, az én dokimat nagyon ajánlom. Gyakorlatilag mindketten életveszélyes állapotba kerültünk hirtelen szülés közben, az ő szakértelmén múlt, hogy mindketten maradandó károsodás nélkül megúsztuk a szülést. Én teljesen rendbejöttem, ő pedig már egy éves elmúlt és makkegészséges. Ha nem megfelelő ellátást kapunk, jó esélye lett volna oxigénhiányra.

2015. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off: csak ugy erdeklodes szinten megkerdezhetem hogy egy komplett szules terhesgondozassal mennyibe kerul egy ilyen helyen?
2015. júl. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mursi ***** válasza:
Ha lehet messziről kerüld az esztergomi szülészetet, főleg a Szunyogot, meg a Varga dokit. Inkább menjél a Maczalihoz vagy a Móroczhoz, ők már 2 éve végeztek az eggyetemen...
2015. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat épp csak a várost hagytam ki...Budapest. De köszönöm a válaszokat. Magánon gondolkodtam nagyon, mert sztk-ban ugyanaz a doki sem olyan, mint ott ahol fizet az ember. :(

Bár most sürgösségi miatt sztk-ba kell mennem. Előre félek. Alázott már meg doki sztk-s rendelésen.

2015. júl. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!