Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérváron Dr. Rubliczky...

Székesfehérváron Dr. Rubliczky Leventéhez szeretnék bejelentkezni, meg tudná valaki adni az asszisztense elérhetőségét? Szülésznőt mikor vagy meddig kell választani, vélemények elérhetőségek érdekelnének? 15hetes kismama

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A számát privátban küldeném el, írj rám kérlek. Szerintem jobb, ha minél hamarabb választasz, mert elvileg meg van szabva, hogy hány kismamájuk lehet. A doktor úrnak megvan, hogy kivel szokott együtt dolgozni, nálam azonban, mivel túlhordtam, más volt bent, őt ajánlották (Kistelekiné Mocsonoki Zsuzsa), maximálisan tudom őt is ajánlani. Ahogyan a doktor úr is nagyon jó választás 🙂
2016. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!