Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Árt a magzatnak ha 5 hetes...

Árt a magzatnak ha 5 hetes terhesen megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai és, hogy még csak a petezsákot fogja látni vagy talán még azt sem de már nem bírok tovább várni muszáj látnom..

2016. márc. 18. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem baj. nem árt. csak ne csalódj...
2016. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem szeretnék, csak már nagyon kiváncsi vagyok a picire és szeretném már a családnak is elújságolni :)
2016. márc. 18. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mi ártana? :) viszont ez a hozzáállás nagyon nem jó és ezt tapasztalatból mondom! muszáj elmenned, mert nem bírod, miközben tudod, hogy még semmit nem fogsz látni! aztán pont emiatt totál ki leszel készülve, hogy lehet baj van! na de innentől kezdve nincs megnyugvás, 4 uh van összesen, a 1 és a 32. hét között egyáltalán nincs. és az 3 hónap! :)

valahogy tudasd magaddal, hogy igenis minden rendben, nem lesz semmi gond és tanulj türelmet mert még 35 hét van előtted... :)

2016. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 5hetesen voltam (csak petezsák volt). Nekem a munkám miatt kellett hamar mennem mert egyből ki kellett hogy vegyenek terhesen.Mindig aggódtam valamin.. Ha szeretnél menj el de úgyis annyit fog mondani higy menj vissza 1-3hét múlva kb. (Szívhang pl 6-7.héttől van-nekem a 8-tol volt csak).
2016. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tudom, csak nekem ez alz első és azért vagyok izgatott nagyon
2016. márc. 18. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan. Az uh nem árt a petezsáknak, ndked még csak az van. Ha majd embriód lesz, annak sem fog, sőt ha majd tényleg magzatod lesz, annak sem fog.:)
2016. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem árt csak felesleges, a családnak sem lesz még mit elújságolni.
2016. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
6. héten már szívhang is volt nálam. Nem hogy nem árt,de elvileg muszáj is elmenni ilyenkor,hogy az orvos megállapitsa,h nem méhen kívüli terhesség-e. Szerintem felelőtlenség halogatni.
2016. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Csak azert mondom. Mert en Mar ket hete jarok, negyedik heten enyhe rozsaszin folyas miatt. Meg azota se tisztazodott semmi. Nyertem ket het aggodast. Atsirt ejszakakat.
2016. márc. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, legalább kizárják a méhenkívülit. Én voltam anno, és a petezsákos uh képet is sokat néztük anno itthon. Boldogok voltunk. Aztán 7. héten már láttuk a babát, ekkor volt december 23. Legszebb karácsony.
2016. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!