Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csak a 8. hét végére kaptam...

Csak a 8. hét végére kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés

A 6. hét elején járok, tegnap felhívtam a magán dokit, akihez évek óta járok, de szabadságon van és 3 hét múlva volt a legkorábbi időpontja.

Ráér a dolog, vagy keressek másik orvost, esetleg menjek SZTK rendelésre? Sürgős a vizsgálat? Első terhességem, nem tudom.

Amúgy teljesen jól vagyok, ha ez számít.


2016. jan. 26. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó 8 hetesen menni ha nincs gond.
2016. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráér, mert akkor már biztosan lát szívhangot. Előtte nem sok értelme van menni, hacsk nem volt korábban több vetélésed.
2016. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Remek, aggódtam, hogy addigra már lépni kéne.

Tök jól vagyok, még egy tisztességes rosszullétet se sikerült produkálnom.


Esetleg csináltassak addig egy vérképet, hogy azzal is előbbre legyünk?

2016. jan. 26. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges.

8. Het boven eleg, kulfoldon 12 het elott nem is foglalkoznak a terheseggel ha nincs gond.

2016. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont tökéletes a 8. hét szerintem is. felesleges előbb menni, tapasztalat.
2016. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne csináltass vérképet se, majd a dokid beutal, 12 hetesen kell menni vérképre.

8. héten bőven elég elmenned a dokihoz,

2016. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

nekünk a 12 hetes genetikaira már kellett, hogy legyen vérkép. a háziorvoshoz bementem és kértem beutalót.:) (nálunk magánorvos nem tud beutalni állami intézménybe, vagy...nem akar?:))


szóval én ajánlok egy vérképet!


33hkm

2016. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim azt kéri, hogy a 8-10 héten legyen az első időpont. (Ha amúgy nincs gond az anyukával, érem ez alatt, hogy nem volt vetélés korábban stb.)

A harmadik gyerekemmel kicsit rosszul lőttem be a fogantatás időpontját, így betöltött 12 hetesen mentem először, (már a mozgását is éreztem, ezen meg is lepődtem :) Az is teljesen rendben volt.

2016. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

7.: Nem tud. Szerencsére. Miért az állam fizesse a magán betegek drága vizsgálatait?? Miért használná a Te dokid az állam eszközeit, ha nincs szerződése és nem fizeti meg a használati díjat? Köthet egyébként magán laborokkal, tehát megoldható.. legalábbis nagyobb városokban.


Nem mintha az ellenkezőjét érteném: miért vagyok köteles fizetni az állami tb-t, ha csak magánba szeretnék járni vagy egyéni biztosítást kötni.


Kérdező: ahogy írták: teljesen jó a 8. hét. A vérvételre meg majd az orvosod mondja, hogy nála mi a szokás. Nem kell sietni és ne rontsd el ezeket a szép heteket azzal, hogy agyon izgulod magad minden apróságon, inkább élvezd, mert ezzel a babóval ez csak egyszer lesz. :)

2016. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. hét pont tökéletes időpont az első vizsgálathoz, én is akkor voltam először :)
2016. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!