Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Anyukák, ti a helyemben új...

Anyukák, ti a helyemben új nőgyógyászt választanátok vagy a régit kérnétek fel?

Figyelt kérdés
3 éve volt egy koraszülésem ikrekkel,sajnos az egyik baba elment.Volt fogadott dokim,aki kedves,figyelmes,alapos is volt.Mégis baj lett.Nem tudni az okát a koraszülésnek.Vannak gondolatok a fejemben-a doki vétett,ha befektet nem lett volna tragédia.Magamat is okolom,ha talán jobban vigyázok...Most újra terhes vagyok és azon gondolkodom,szabad-e őt választanom.Szülésem napján is teljes mértékben támogatott.Ez volt a 2.terhességem.Előkeresett az 1.szülésemről is mindent.Mondta,ha mégegyszer terhes leszek,látja mi a helyzet.Tehát ismer,figyelmes.Szerintetek?Az esetemben több nőgyógyász véleményét ismerem-teljesen megoszlanak.
2016. márc. 26. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
De most nem ikerterhesség ?
2016. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban volt az első szülés?
2016. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most teszteltem pozitívat,friss a dolog,úgy hogy még nem voltam dokinál.Ezek után meg mondom őszintén remélem nem ikrek.Mind a kettő szülés ugyan abban a kórházban volt.
2016. márc. 26. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen kis kétely is van benned, akkor keress egy újat.


Én is problémás terhes voltam, 5 terhességből született 2 babám, abból egy koraszülött, egy 21. hetes nagyvetélés, az utolsó időben érkezett.

Új orvost kerestem, a legutolsó terhességem elején az új orvost is újabbra cseréltem. Ő végig kérdezte az összes terhességet, ami volt papírom azt mindent átnézett, nagyon figyelt ránk. Ezt csak azért írtam, mert egy jó orvos a teljes anamnézisedet végig fogja nézni, tehát ne az legyen a pro érv, h ő ismer.

2016. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú, nehéz kérdés. Én elhagytam a halvaszülésemet követően az (akkori) választott dokimat. Nem az ő hibája volt a méhen belüli elhalás, de nagyon felületesen gondozta a terhességet, nem figyelt ránk, a szülésnél sem jelent meg, ráhagyott az ügyeletes orvosra...

A Te eseted más...figyelmes és alapos volt, utánanézett, mi lehetett a gond. Én ilyen orvost nem "váltanék le", de Te tudod...

2016. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"kedves,figyelmes,alapos is volt"

Akkor?


Sajnos nem lehet minden bajt megelőzni, akármennyire is figyelmes valaki. Nem hinném, hogy a doki hibája volt a dolog, és legalább ismeri a kórtörténeted. Én nem váltanék.

2016. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!